Jõgeva turul müüb maasikaid Torma vallas tegutseva firma Marimarta peretütar Mariliis Lindsalu. Helve Laasik
Esimesed taimede ja istikute müüjad tulevad platsi koos ilma soojenemisega. Siis on seda hüva kraami võimalik oma koduaeda viia. Suvelilli saab osta veel maikuuski ja sageli jätkub üht-teist juuni algusesse. Kaup on alati aus, kui müüja ütleb, et punane aster, siis nii ka on. Suurematelt turgudelt olen punase pähe ka lillasid ja valgeid astritaimi saanud. Valik pole väga suur, kel erilised soovid, eks need pea muidugi suuremale turule vaatama minema. Pärast taimede ja istikute hooaega tuleb värske köögivili, siis marjad ja seened ning puuviljad. Igal suvel on Jõgeva turul tavaliselt ikka neli-viis maasikamüüjat, kõik kohalikud kasvatajad. Nende käest käin päris sageli maitsvat kraami ostmas. Turult saab veel vaarikaid, mustikaid, murakaid, pohli, musti ja punaseid sõstraid ja isegi karusmarju ning jõhvikaid.

Esimesed taimede ja istikute müüjad tulevad platsi koos ilma soojenemisega. Siis on seda hüva kraami võimalik oma koduaeda viia.

Suvelilli saab osta veel maikuuski ja sageli jätkub üht-teist juuni algusesse. Kaup on alati aus, kui müüja ütleb, et punane aster, siis nii ka on. Suurematelt turgudelt olen punase pähe ka lillasid ja valgeid astritaimi saanud. Valik pole väga suur, kel erilised soovid, eks need pea muidugi suuremale turule vaatama minema.

Pärast taimede ja istikute hooaega tuleb värske köögivili, siis marjad ja seened ning puuviljad. Igal suvel on Jõgeva turul tavaliselt ikka neli-viis maasikamüüjat, kõik kohalikud kasvatajad. Nende käest käin päris sageli maitsvat kraami ostmas. Turult saab veel vaarikaid, mustikaid, murakaid, pohli, musti ja punaseid sõstraid ja isegi karusmarju ning jõhvikaid.

Vaata ka hinnavõrdluse tabelit turgudel!

Avalehele
0 Kommentaari