Erakogu

Elegantses peaaegu maani kleidis sportliku rühiga naine vestles seal naerulsui oma sõbrannaga, olles kaugemalt vaadates päris sarnane meie presidendiprouaga. Selles laudkonnas räägiti vene keeles ja terasemal vaatlusel see meie riigipea siiski ei olnud.

Kui naiselt küsisin, et kas ta ise ka teab, et sarnaneb veidi meie presidendiga, oli ta rõõmsalt üllatunud.

„Minu nimi on Alina, ma ei ela Eestis, elan alaliselt Inglismaal ja tulin lihtsalt aastalõpuks oma Eesti sõpradale külla,“ rääkis naine, lisades, et seda ei juhtu küll iga päev, et teda kõrgete tegelastega võrreldakse.

Alina rääkis, et on küll pärit Eestist, aga juba aastaid tagasi asus ta elama Inglismaale ja õpib praegu sealses meditsiinikoolis medõeks. Ootamatust komplimendist meelitatuna poseeris ta meeleldi Maalehe veebi jaoks, küsides, et kas peab nüüd võtma sisse kuningannaliku poosi.

Meie presidendil teadaolevalt teisikuid ei ole, küll aga on väga palju meedias näiteks räägitud Venemaa presidendi Vladimir Putini teisikutest.

Kehadublandi ehk teisiku kasutamist kahtlustati ka USA demokraatide presidendikandidaadi Hillary Clintoni puhul, kui ta ühel avalikul üritusel ootamatult kokku kukkus ja kaks nädalat hiljem imeliselt paranenuna avalikkuse ees esines.