Vigurseebid Narva Astri keskuses Foto: Sven Arbet

Narva suurest Astri kaubanduskeskusest võib ühest ja samast letist korraga leida suveniirid nii nõukogudeaega meenutavaks militaarse maiguga 23. veebruari meestepäevaks kui ka tänapäevaseks 24.veebruari Eesti Vabariigi sünnipäevaks. Rääkimata igipüsivast 8. märtsi naistepäevast. Kõik toodetud Narvas.

Tegemist on käsitööseepide letiga, mis rabab silmist ja jalust oma tootevaliku rohkusega, nutikusega ja ka kentsakusega.

Siit leiab suveniirseepide komplekte Venemaal 23. veebruaril tähistatavaks isamaa kaitsjate päevaks, mis sisaldavad seebist tanke, granaate, kaelažetoone ja sõjalennukeid. Koos teatega, mis kinnitavad, et just nendega enese pesija on tõeline mees.

Vigurseebid Narva Astri keskuses
Foto: Sven Arbet

Saab osta ka seebist tite lapse sünni puhul.

Vigurseebid Narva Astri keskuses
Foto: Sven Arbet

Leiab ka seebist roosilõhnalise roosi kallimale. Naistepäevaseebi koos käterätiga. Rääkimata meelastest punahuultest seebi kujul, millega ihu igast paigast harida.

Vigurseebid Narva Astri keskuses
Foto: Sven Arbet

Seda uskumatult sürreaalset, aga patriootilist, koos Eesti trikoloorseepidega toimivat kooslust uudistades saab vaid vene keeli aga Eesti ühe tuntuima, kogunisti 3,7 miljonit korda sotsiaalmeedias vaadatud laulu sõnadega hüüda:

„А это жизнь, это карма,
Привет, город Нарва... „