Teet Suur, Naistevälja küla, Veskimäe talu, Tapa vald, Lääne-Virumaa, installatsioonid, okastraat, Foto: Sven Arbet

Rakvere, aga ka Viimsi ja muu Eesti kuuseinstallatsioonidega kuulsust kogunud kunstnik Teet Suur jagab kunstiõpet Rakvere eragümnaasiumis. Ta 11 klassi kunstitunni soovituslikuks ülesandeks oli sel nädalal fotode abil õuest loo jutustamine läbi teekonna, kodukoha ja tööstusmaastiku. Kasutada tuli mõnd vabavara, mille abil fotodest filmi luua.

Teema aga oli igati päevakohane "Maailmalõpp jäi jälle ära".

Samal ajal kui õppurid oma õuedes toimetasid lõi ka Teet imearmsa kevadevideo, abiks kaks kodust nukku ja legendaarne hõbedaseks värvitud ja peegelklaasiga kaetud heinapress.

Teedule omase huumoriga mainis ta filmi loomjana kompaniid „Covid-20 Pro Max Pictures”.

Nautigem!

***

Maaleht jätkab koduõppe teema käsitlemist. Kirjutage rein.sikk@maaleht.ee .

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!