Eriti keeruliseks läheb Tõstamaa, Orissaare ja Vastse-Kuuste (pildil) postkontori läheduses elavatel inimestel, sest lähim koht ajakirjanduse ostmiseks asub u 20 km kaugusel. Anni Õnneleid

Seni müüdi ajalehti üle Eesti 13 postkontoris, edaspidi tuleb nende hankimiseks minna lähimasse poodi või hakata lehe tellijaks.

Eesti Posti perioodikateenuste osakonna juht Sandra Krusel põhjendab seda sammu postkontorite üldise külastatavuse vähenemisega (kirjakandja toob teenuse koju, pakid lähevad pakiautomaati), mille tõttu on postkontorites järjepidevalt vähenenud ka perioodika müük. “Loobusime selle teenuse pakkumisest, kuna ajakirjanduse müügikorraldusega seotud kulud oluliselt ületavad saadavaid tulusid,” sõnas ta.

Eriti keeruliseks läheb Tõstamaa, Orissaare ja Vastse-Kuuste postkontori läheduses elavatel inimestel, sest lähim koht ajakirjanduse ostmiseks asub u 20 km kaugusel. Kuna ka Orissaare Konsum Saaremaal on remondis, siis on sealkandis ajakirjanduse kättesaadavusega suur probleem.

Maaleht soovitab oma lugejatel tellida ajaleht koju. Maalehe tellimiseks minge veebilehele lehed.ee, saatke e-kiri aadressil klienditugi@ekspressmeedia.ee või helistage telefonil 680 4444. Ajalehe koju tellimist soovitab ka Eesti Post.