Tiidrek Nurme ja Jekaterina Patjuk

Kesklinna silla Tallinna maantee poolses otsas oleva esimese vahefiniši võitis täna hommikul kirja pannud jooksja rinnanumbriga 1297. Teine vahefiniš oli Rääma tänaval, kus Bestri poe kohal võitis selle kaupluse eriauhinna 52-ks jooksnud pärnakas Martin Tarkpea. K-Rauta eriauhinna omanikuks sai Papiniidu silla banduse tõusu lõpus Pärnu jooksja Eero Raudsepp.
Jooksu peasponsor Port Artur andis välja üllatusvahefiniši auhinna.

Pärnu Kahe Silla klubi pressiesindaja Margus Randmäe teatas, et 4. septembril toimunud Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksust võttis osa rekordiline arv spordisõpru. 9 km pikkuse distantsi lõpetas 1155 jooksjat, varasügiseselt ilusat ilma nautis 450 Kahe Silla retkel osalenud käijat. Esmakordselt toimunud 4,5 km pikkusel Kahe Silla ratastoolisõidul osalenuid oli üle 20.

Laupäeval, 3. septembril Pärnumaa Rahvaspordituru raames toimunud Kahe Silla lastejooksud tõid starti peaaegu 600 last. Osalejatelt saadud tagasiside kohaselt õigustas kahepäevane ürituse formaat end igati ning selle üheks tõestuseks võib lugeda ka üheteistkümne aasta suurimat osalejate koguarvu Kahe Silla jooksuga seotud üritustel – Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Norrast kokku 2200 inimest. Laupäevasel koertevõistlusel osales kokku 53 neljajalgset koos oma peremeestega.

Kahe Silla jooks on Pärnu Kahe Silla klubi kolmikürituse teiseks etapiks. Sarja kuuluvad veel Rannametsa Luitejooks ning Kahe Staadioni jooks.

Kahe Silla klubi tänab kõiki osalejaid, toetajaid ning partnereid! Lõplik Kahe Silla jooksu finišiprotokoll on leitav aadressil www.2silda.ee. Pildid jooksust on leitavad samalt aadressilt, samuti Pärnu Postimehe kodulehelt.

Kohtumiseni 23. oktoobril, Kahe Staadioni jooksul!