Neljandat korda toimunud Luitejooksu võitis ajaga 17:30.8 Roman Fosti Tallinnast. Teisena lõpetas samuti Tallinnast pärit Taavi Tambur, tulemusga 17:50.1. Ajaga 18:07.9 saavutas kolmanda koha Pärnumaa jooksumees Eero Raudsepp. Naiste arvestuses saavutas ajaga 21:11.2 esikoha Olga Andrejeva Tallinnast. Naiste esikolmikusse kuulusid veel Pärnu neiud Birgit Pihelgas, ajaga 22:33.8 ning Kaidi Keir Kukk, ajaga 23:15.8.

Rannametsa Luitejooks on Pärnu Kahe Silla klubi kolmikürituse esimeseks etapiks. Sarja kuuluvad veel Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ning Kahe Staadioni jooks.

Kahe Silla klubi tänab kõiki osalejaid, toetajaid ning partnereid! Lõplik Luitejooksu finišiprotokoll on leitav aadressil www.2silda.ee. Margus Randmäe ja Lenno Põder on teinud Rannametsa Luitejooksu päevast rohkem pilte ja neid võib näha siia klikkides.

Kahe Silla klubi korraldustoimkond ütleb kohtumiseni 4. septembril, Jüri jaansoni Kahe Silla jooksul!