Reisisadama A-terminali peatusest hakkab buss väljuma igal hilisõhtul kell 23.20, mis võimaldab kell 23.00 Helsingist Tallinna jõudvalt reisilaevalt mugavalt otse bussiga oma reisi Tartu suunas jätkata. Samuti on Reisisadama peatus nüüd lühem maa bussile jõudmiseks kõigile Tallinna vanalinna teatrite või Kalamaja meelelahutuskohtade külastajatele. Kõige hilisem võimalus Tallinnast Tartu poole reisida on kell 23.35 Tallinna Lennujaama bussipeatusest.

Tartu abilinnapea Raimond Tamm ütles, et hilisõhtune võimalus Tallinnast koju jõuda on nii välisreisidelt naasvate kui pealinna külastavate tartlaste jaoks kahtlemata väga oluline. „Arutasime neid soove ja vajadusi Lux Expressi esindajatega ning mul on väga hea meel, et täiendav hilisõhtune väljumine Tallinnast Tartusse teoks saab. Loodan väga, et see mugava bussisõidu võimalus võetakse reisijate poolt hästi vastu,“ lisas Tamm.

Roosi sõnul käib töö Lux Expressis selle nimel, et Tallinna ja Tartu vahel sõiduplaani veelgi tihendada ning pakkuda nii tartlastele kui ka tallinlastele mugavamaid võimalusi linnade vahel liikumiseks ja seda eriti olukorras, kus sõiduautoga liikumise kulud on nii palju kasvanud.

Teel Tallinnast Tartusse on uuel liinil mitmed nõudepeatused väljumiseks Järvamaal ja Jõgevamaal. Reisi hakkab teenindama Lux Expressi Lounge-buss, kus on lisaks tavaklassile ka eksklusiivsed suurema jalaruumiga Relax-istmed ning võimalus valida, kas istuda ühekohalisel istmel akna all või paarisistmel koos reisikaaslasega.

Tallinn – Reisisadam – Tartu liini sõiduplaan, alates 1. veebruarist:


23.00 Tallinna bussijaam

23.20 Reisisadama A-terminal

23.35 Tallinna lennujaam

00.35* Mäeküla

00.40* Koigi

00.47* Paia

00.54* Adavere

01.00* Puhu rist

01.14* Puurmani rist

01.41* Lõuna (Tartu)

01.43* Maarjamõisa (Tartu)

01.45* Pauluse (Tartu)

01.50 Tartu bussijaam


* peatus ainult väljumiseks