Soomlaste, venelaste ja brittide huvi Eesti kinnisvara vastu on vähenenud, sakslased ostsid aga kinnisvara varasemast rohkem. Venelased eelistasid Ida-Virumaa, soomlased Harjumaa kinnisvara.

Ivar Soopan

Sellest aastast on rahval valikuvõimalusi jalaga segada, sest uuenenud pensionisüsteem lubab viis aastat varem pensionile minna. Kolm aastat varem pensionile saab aga nii vana kui uue süsteemi järgi. Kumb on kasulikum, arvutage ise.

Silja Lättemäe

Viimaste päevade ilmaprognoos lubab nädalavahetuseks krõbedamaid külmakraade - kohati võib termomeetri näit langeda alla 10 miinuskraadi. Külm ilm toob endaga kaasa koduste õnnetusjuhtumite kasvu, mille põhjuseks on enamasti lõhkenud torud või üle kütmine.

Maaleht

Hiiumale jõudis tänahommikuse lennuga esimene osa koroonaviiruse vaktsiinist – 160 doosi. Esimeses järjekorras vaktsineeritakse meditsiinitöötajad ja Hiiumaa hooldekodude kliendid ja personal.

Maaleht

Kui enamasti on uudistooted suunatud noorematele inimestele, siis nüüd tehti euroraha abil tootearendus, kuhu olid kaasatud tarbijatena eakad, et luua uudne toode, mis arvestaks just nende soove.

Heli Raamets