Kusti on hinnatud külakingsepp. Loodus on tal ühe jala teisest lühemaks jätnud. Istuv amet sobib. Kusti on ka hea jutumees. Naistega räägib kuulujuttudest, meestega poliitikast, annab följetonis teada Kirjatsura.

Maaleht

"Teadjamees ütles, et kahvli kasutamine ei jää inimesele külge, kui eelmiste põlvede jooksul on lusikat kasutatud. Läheb vähemalt sada aastat, enne kui inimene kahvliga ära harjub," kirjutab Kirjatsura.

Maaleht

"Maal ei ole inimestel aega ega ressurssi asjaga end kurssi viia, sügavuti mõtiskleda ja süveneda valitsuse otsustesse," on Taavi Libe märganud. "Võtad väikese napsi ja loodad parimat. Elu vajab elamist."

Mari Kukk

Omaette Keri saarel olemine hakkab kiiresti meeldima. Hoolimata sellest, et tegelikult on see maailmast äralõigatuse tunne näiline. Siin kaob laineid vahtides huvi „meretaguste asjade” vastu. Milleks muretseda, kes selle valitsuse lõpuks moodustab või kui kõrge on täna bensiini hind? Siin ja praegu ...

Liis Seljamaa

Me oleme sinuga, Raivo, kakelnud ja kallistanud. Sõbraks saime alles siis, kui mulle aru pähe hakkas tulema. Veel hiljuti pidasid sa mu Balti jaama trammipeatuses kinni ja sõbralikult hoiatasid liigse usalduslikkuse eest.

Margus Mikomägi