Jaan Tammsalu autorisaates on külas Leelo Tungal, kellega tuleb juttu tema loomingust, sellest, kuidas sünnivad luuletused, mis inspireerivad heliloojaid, kuid ka sellest, kuidas täiskasvanuna vaadata tagasi lapsepõlves kogetud rasketele aegadele, nii et eluga saaks minevikku kinni jäämata edasi min...

Maaleht

Üks ilmahuviline küsis, kui tugeva puhangu suudab tekitada aevastus. Täitsa juhuslikult teadsin niisuguse pahvaku kiiruse olevat sama, mis Eesti puhangulise tuule rekordi – tervelt 48 meetrit sekundis. Tuulekiiruse skaala järgi kvalifitseeruks see orkaaniks.

Ain Kallis

Paljudele meeldib võililleväli väga. Ühed koguvad neilt õitelt nektarit ja õietolmu tarusse või pessa viimiseks, teised käivad lihtsalt söömas, aga kolmandad lausa vitsutavad, et ruttu suureks saada. Kes nad on?

Viio Aitsam
Maaleht Türgis: see polnud mingi tavaline ringreis!
„Tundus, et pole võimalik võita, aga...!“

Maalehe seekordne Germaloga ette võetud Türgi ringreis läheb mitmes mõttes ajalukku: kunagi varem pole meie piknikule ilmunud metssiga, külastatud antiiklinnade vahel tegutsevat mahefarmi ega pildistatud nii suurel hulgal kohalikke loomi.

Mari Kartau,
Bianca Mikovitš

Jaan Tammsalu sõnum emadepäevaks algab viitega kohale Uues Testamendis, mis räägib sellest, et kui inimesel oleks kogu maailma vara, kuid puuduks armastus, siis poleks tal lõpuks ikkagi midagi.

Maaleht
Ütle mulle oma wifi parool! Sina, sina ja sina ka! (6)
Rapla on nüüd teatrilinn. Tõestatud!

Sellest ilmselt ei piisanud, et Rapla on nimekate teatriinimeste kasvukoht, nüüd on Raplast saanud teatrilinn. Väikelinna teatri kolmas tulemine tükiga „Salasõna vanavara“ tõestas seda.