Plaadil kõlavad Eesti klassikute A.Kapp, A.Karindi, R.Tobiase orelilooming ning Bachi ja Händeli kuulsad aariad. Plaat on nime saanud A.Karindi teose „Berceuse" järgi. Kuulamiseks on tund aega head klassikalist oreli- ja vokaalmuusikat Keila tõenäoliselt parimate klassikalise muusika artistide esituses. Helisalvestuse tegi Tanel Klesment Keila Miikaeli kirikus mullu detsembris.

Plaadi ümbrisel on lühidalt juttu Keila oreli ajaloost. Muuhulgas on kirjas ka Keila Miikaeli kiriku oreli omapära - Keila kirikus võeti esimest kasutusele koonusekujulised tõsteventiilid, mis on saanud saksa keeles nime Kegellade.

Sopran Marika Pabbo on lõpetanud G.Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ja Riikliku Konservatooriumi koorijuhina ning hiljem õppinud klassikalist laulu ning täiendanud end mitmete tunnustatud laulupedagoogide juures. Koostööd on ta teinud paljude Eesti klassikalise muusika ansamblitega. Ka Pille Metsson on lõpetanud samad koolid, magistrikraad on omandatud Tallinna Muusikaakadeemias Andres Uibo oreliklassis. Mõlemad töötavad praegu Keila Muusikakoolis õpetajatena.

Marika Pabbo ja Pille Metsson on korduvalt esinenud Keila Miikaeli kirikus ning paljudes teistes Eesti ja Soome kirikutes. Koos on osaletud Tallinna Rahvusvahelisel ja Pärnu Orelifestivalil, mitmeid kordi Tallinna Toomkiriku orelipooltundides, koostööd on tehtud Eesti Kontserdiga.

Plaati on toodetud vaid 300 eksemplari, millest vabamüüki tuleb vaid osa. Plaati saab soetada Keila Miikaeli kirikust ja kogudusest ning kogudusemajas olevast kauplusest, lisaks, lillepoest SU lilled, Rõõmu kaubamajas ning Marika Pabbo ja Pille Metssoni kontsertidel, kuid parim ja soodsaim võimalus on plaadi esitluskontserdil. Keila Muusikakooli õpetajad Marika Pabbo ja Pille Metsson esitlevad reedel, 10.juunil kell 19.00 Keila Miikaeli kirikus oma esikplaati „Berceuse".

Kuidas see lugu Sind end tundma pani?

Rõõmsana
Üllatunult
Targemalt
Ükskõikselt
Kurvana
Vihasena