Kodumeeskond haaras kohe initsiatiivi, esimene veerand 18:12, poolaeg 38:32, pärast II veerandit oli seis 63:48 ja võidunumbrid 79:64. heas hoos oli Sven Pugonen 20 punktiga, Priit Pihela viskas 17, Leho kraav 15 ning Alo Põldmaa ja Aron Kuusik 10 punkti. Visketabavus 41,8%, vastastel 28,4%.

Tallinnas toimunud mängus oli vastaseks tugev pealinna meeskond Puukeskus/Herentes. Tegemist on eelmisel aastal esiliigas pronksi võitnud Swedbank'i meeskonnaga, kellele on lisandunud tegevuse lõpetanud BC Marcuse paremad mängijad. Järjekordne tasavägine mäng, I veerand võideti 16:15, poolaeg kaotati 33:36, III veerand võideti 11:8.

Viimasel veerandil oli veel võiduvõimalus, kuid see jäi siiski viiki 17:17. Lisaajal kaotati 8:10 ja kokkuvõttes kaotus 69:71.

See oli juba kolmas kord, kus korraliku mänguga tuleb vastu võtta napp kaotus. Seekord viskas Sven Pugonen 23 punkti, Leho Kraav lisas 15 punkti ja 13 lauda ning Mihkel Mager ja Priit Pihela 10 punkti. Visketabavus 33,8%. Järjekordses kodumängus oli vastaseks Räpina Kotkaste meeskond, keda avaringis võideti 87:71. Võrdse võitude ja kaotuste juures oli mõlemale võitu hädasti vaja. Meie meestest puudus haiguse tõttu Leho Kraav.

Vaatamata sellele oli treener Kristo Raudami mängueelne kommentaar optimistlik: „kui kõik mehed oma koha välja mängivad, peaksime võitma".

Nii ka läks. Algusest peale algas pingeline võistlus, kus väga hoolikalt mängiti kaitses. Meie meeste tahtmine oli aga suurem ning edunumbrid esimesel veerandil 15:11, poolaeg 29:18. Teise poolaja algus ei olnud kõige parem ning kolmas veerand kaotati 15:20. Viimasel veerandil pandi aga kõik paika paremusega 22:13 ning kogu mäng võideti 66:51.

Meie edukamana seekord palju mänguaega saanud Joonas Vaiko viskas 12 punkti, lisaks 7 lauda. Priit Pihela viskas 11 punkti ja võttis 8 lauda, hea mängu teinud Livar Liblik viskas samuti 11 punkti, lisaks 5 lauda. Otsustavatel hetkedel Tabas Aron Kuusik kaks kolmest, suurepäraseid sööte jagas Sven Pugonen ja Livar Liblik tabas kõik kolm vabaviset.

Kokkuvõttes oli võit igati teenitud ning kõik kümme meest andsid oma parima. Selle mänguga sai pool alagrupi turniirist läbi. Seitsmest mängust võideti kolm, nende hulgas kindlalt ka liidrit Kuressaare Huntide meeskonda. Plusspoolele võib kanda ka korraliku korvide vahe +30.

Kodusaalis mängitakse alles 13. detsembril, kui vastaseks on Audentes/Eesti noortekoondis. Viimane mäng sel aastal kodusaalis on 20. detsembril, kus vastaseks on Tartu Kalev. Jälgige reklaami. Korvpallurid ootavad saali rohkem pealtvaatajaid.