Naudime meile külla tulnud esinejaid. Meil on esinenud omad isetegevuslased, Abja muusikakooli õpilased ja külalised teistest kultuurimajadest.

Nii on meile vaatamisrõõmu pakkunud Mõisaküla kultuurimaja tantsijad Ene Akkaja juhendamisel ja Sürgavere rahvamaja näitering Heli- Mall Kuke juhendamisel.

Sürgavere näiteringis mängib ka endine abjakas Gustav Siniväli. Ees on veel mitmeid kohtumisi. Samuti ekskursioon Tallinnasse, et külastada Lennusadamas olevaid näitusi ja käia loomaaias.

Klubi juurde kuulub memmede tantsurühm Viive Niinemäe juhtimisel, kapell Delaroza Rosalje Ralja taktikepi all ja nüüd ka ansambli Viisivakk liikmed on klubist.

Abja eakad, tulge aega veetma Meelespea klubisse.

Oleme tervemad kui liigume ja kohtume eakaaslastega. 12. veebruaril kohtus klubi juhatus Viljandi Pensionäride Liidu juhatuse esimehe ja teiste juhatuse liikmetega. Kõne all oli eakate tegevuse organiseerimine.

Kuidas see toimub Viljandis Pensionäride Liidu kaudu ja kuidas kohapeal. Kahju, et palju eakaid jääb organiseeritud tegevusest kõrvale.

Sotsiaalministeeriumi eestvedamisel on välja töötatud „Aktiivse vananemise arengukava 2013-2020".

Selles toodud eesmärkidest lähtuvalt on vaja arendada tegevusi, mis tooksid eakad aktiivsesse tegevusse.

Tahetakse teada saada, millistes valdkondades uusi teadmisi vajatakse. Selle teada saamiseks toodi kaasa küsimustikud, mille kaudu saame avaldada oma arvamust. Külalised kiitsid meie tegevusi ja olid vaimustatud Abja päevakeskusest ja siin toimuvast.

Täname Abja vallavalitsust, sotsiaalkomisjoni ja Abja kultuurimaja, kes meie ettevõtmisi toetavad.

Loodan, et Abja eakad leiavad igakülgset tegevust kõigest neile pakutavast.

Külastage ka enam Abja kultuurimajas nii heade esinejatega kontserte! Meelespea klubi juhatuse nimel.
Meelespea klubi liikmed võõrustajate osas. Foto: Mari Saarela

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid