Mustjõe asumi alale tekkiva uue tänavavõrgu uute tänavate nimeküsimusi arutanud linnavalitsuse nimekomisjon tegi madalast maast tulenevalt ettepaneku nimetada rajatavad tänavad Soodi ja Lammi tänavaks. Soodi kui jõesängist eraldunud looke nimi sobiks kohaliku loodusmaastiku iseloomustajaks eriti hästi. Lammi tänava nimi viitab aga jõe ümber olevale madalamale kohale, mida aeg ajalt üle ujutatakse. Jõest tulenev nimevalik sobib ka Mustjõe asumi nimega.

Soodi ja Lammi tänava vahele planeeritavale tänavale kaaluti Sopi tänava nime, kuid seda peeti kõlalt Soodi tänavaga liiga sarnaseks. Mere läheduse ja Mustjõel kasutatud meteoroloogia teema (Pikse ja Välgu tänav) mõjul pooldati lühikest Pagi tänava nime. Pagi tähendab äkilist tuule- ja sajuhoogu.

Osaliselt Mäeküla ja osaliselt Astangu asumi alale planeeritud äri- ja tootmishoonete juurde tekkivale Paldiski maanteelt algavale ja läbi Mäeküla asumi idasuunas kulgevale tänavale valis komisjon Mäeküla tänava nime, mis viitab praeguse asumi ja endise küla nimele ning oli ka ühe tähtsama ajaloolise külatänava nimi.
Kuna teise uue Paldiski maanteelt algava ja Tähetorni tänavani kulgeva tänava ning Mäeküla tänava ristumiskohal asus Veerme talu, toetas komisjon sellele tänavale ajaloolisest toponüümist tulenevat Veerme tänava nime.

Kolmanda uue tänava, mis algab Veerme tänavalt ja lõpeb Mäeküla tänaval, nimevariantideks olid Veerme põik, Tipu tänav, Mäevälja tänav ja Väljamäe tänav. Kõige enam toetust kogus Mäevälja tänava nimi.

Ühtlasi tegi nimekomisjon ettepaneku pikendada Tähetorni tänavalt algavat Härgmäe tänavat pärast ristumist Mäeküla tänavaga kuni Veerme tänavani ehk viia tulevane Härgmäe tänava lõpuosa kõrge mäe otsa. Võimalik, et tänavale nime andnud omaaegne Härgmäe talu sai just selle mäe järgi nime.

Kuidas see lugu Sind end tundma pani?

Rõõmsana
Üllatunult
Targemana
Ükskõiksena
Kurvana
Vihasena