Mitmed Prangli elanikud leiavad, et üks põline saareelanik majandab saarel, nagu kuuluks see talle, ei hooli kogukonna arvamusest ning kõige tipuks saab enda projektidele vallalt nii moraalset kui ka rahalist toetust.

Viimsi valla koosseisu kuuluval Prangli saarel on juba ammu liikvel jutud, et üks, muu hulgas vallavolikogu liikmest kohalik inimene, on hakanud saart justkui enda omaks pidama ja toimetab seal, nagu ise soovib. Seda näib toetavat ka vallavalitsus, sest annab tema ettepanekutele lihtsasti rohelise tee. Kui midagi on juba tehtud seadusetähte täpselt järgimata, saab selle tagantjärele vähemalt paberil ära klattida.

Prangli rahvas räägib, et näevad oma silmaga iga päev lokkavat seadustest kõrvale hiilimist. Kui aga hakkad väidetele kinnitust otsima, on vallavalitsusel varmalt valmis paberid, mis seda kinnitust ei paku või jätavad võimaluse asjade kaksipidi tõlgendamiseks.

Nii on tekkinud akronüüm VVV – ühest küljest tähendab see lühendatult Viimsi vallavalitsust, teisalt peetakse silmas paljuütlevat “Võimalik vaid Viimsis”.

Loe Valdur Kahro vastulauset SIIT.

Avalehele
61 Kommentaari
Loe veel: