Pühapäeval (28.01) laieneb Skandinaaviast madalrõhkkonna serv üle Läänemere ning selle survel algab lõuna- ja edelatuule tugevnemine. Saju võimalus suureneb hommikul ja päeval sajab kohati lörtsi ja vihma. Õhutemperatuur on öösel -1..-5°C, hommikuks tõuseb saartel ja mandri lääneosas üle 0°C, pärastlõunaks ka idapoolsetes maakondades ja on 0..+3°C piires.

Uus nädal

Esmaspäeval (29.01) jääb Eesti võimsa madalrõhkkonna lõunaserva. Märkimist väärivat sadu ei tule. Puhub tugev edelatuul. Õhutemperatuur on ööpäeva jooksul 0..+4°C.

Teisipäeval (30.01) kaugeneb madalrõhkkond Barentsi merele ja selle järel on tõusva õhurõhu foonil ilma sajuta ja ja tuul rahuneb. Õhutemperatuur on ööpäeva vältel -1..+3°C piires.

Kolmapäeval (31.01) laieneb üle Skandinaavia ja Läänemere madalrõhkkonna serv ning toob põhiliselt lörtsi ja vihma. Lõunakaare tuul tõuseb tugevaks ja saabub taas soojem õhumass. Õhutemperatuur on öösel 0..+3, idapoolsetes maakondades veidi alla 0°C, päeval tõuseb +1..+4°C.

Neljapäeval (1.02) liigub üle Skandinaavia aktiivne madalrõhkkond ja selle servas on meie ilm tugeva läänekaare tuulega. Sajab vihma ja lörtsi, õhtupoolikul peaks sadu mandril enam lumena alla tulema. Õhutemperatuur on ööpäeva vältel 0..+3°C, õhtul algab külmema õhu sissetung ja temperatuur langeb miinuspoolele.

Reede (2.02) öösel tuleb lahkuva madalrõhkkonna järel veel lumehooge, päeval saju võimalus väiksem. Puhub tugev loodetuul. Õhutemperatuur on öösel -1..-6°C, päeval 0..-3°C.