Suuõõne- ja neeluvähi juhtumid on Eestis olnud viimastel aastatel kasvutrendis, eriti just viimase osas, kus see on tõusnud lausa 5% aastas. Kuigi mõlemad vähivormid on kergesti vaatlusel leitavad, avastatakse kolm neljandikku juhtudest kaugelearenenud staadiumis.

Hebo Rahman

SUVESAADE * ETV menukas televiktoriin „Eesti mäng“ rõõmustab vaatajaid terve suve vältel ja kutsub kõiki mälumängusõpru eelseisva mänguhooaja salvestustele publikuks.

Maaleht
Sisuturundus
Sisuturundus
Tahad kortermaja korda teha? Vaata, millest tasuks alustada!

Hinnanguliselt 80 protsenti praegustest hoonetest nii Eestis kui ka Euroopas on 30 aasta pärast endiselt kasutuses, samas arvestatakse ehitise elukaare teooria kohaselt hoone keskmiseks elueaks 50–70 aastat. See tähendab, et hoonefond tervikuna on vananemas ja vajab järjekindlat renoveerimist isegi ...

Maa-ameti 2022. aastal tehtud maa korraline hindamine, mille tulemusel maa väärtus muutus, ei kajastu tänavuses maamaksukohustuses. Maa korralise hindamise tulemused võetakse kasutusele 1. jaanuarist 2024. Uued maamaksumäärad kehtestavad kohalikud omavalitsused 1. juuliks 2023.

Silja Lättemäe