Lõunakeskuse juht peab nende trumbiks asukohta. „Ühelt poolt oleme liikluse tuiksoonel, teiselt poolt on sihtgrupp kogu Lõuna-Eesti. Lõunaeestlasel, kes elab Võru-, Põlva- või Valgamaal, on väga mugav meie juurde tulla. Ta saab auto ära parkida ja kõik ostud ühest kohast teha, kuhugi kaugemale polegi vaja minna. Lõunakeskus on kogu aeg olnud linn linnas,” ütles ta.

Teine asi on areng: nad pole jäänud liiga pikalt ühele kohale seisma, vaid on kogu aeg edasi arenenud. Juurde on tulnud palju funktsioone, mis annavad lisaväärtust, miks sinna minna.

Viimane laiendus on praegusest Mileedi majast teisel pool teed – IKEA, Asko ja Sotka maja. Sinna tuli IKEA väljastuspunkt, mis avas uksed 25. novembril. Peagi tuleb Lidl Mileedi majja, Asko ja Sotka vanasse asukohta. „Kasvame ja areneme kogu aeg, nii et inimestel on põhjust siia ikka uuesti tulla,” kinnitas Jeedas.

Loe intervjuust, mida uut on Lõunakeskuses veel viimasel ajal tehtud ja mis on tulekul, aga ka sellest, kas e-poed suretavad kaubanduskeskused lähiajal välja või mitte.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid