Omavalitsused püüavad endisi vallamaju sisuga täita

 (14)
Muusikaõpetajana töötav Vaido Petser rentis läinud sügisel Elva vallalt oma pillitöökoja jaoks ruumid tühjaks jäänud Rannu vallamajas, kus meisterdab kitarre ja kandleid.1902. aastal valla- ja kohtumajaks ehitatud suures hoones on veel hulga tühje ruume ja Elva vald otsib pingsalt huvilisi, kes tegutseks seal väikeettevõtluse või loomemajandusega. Vaido Petser on seni ainuke, kes seal toimetab. "Mul on siin igatahes hea ja rahulik. See töö on selline, mis nõuab nokitsemist," ütleb ta.
Muusikaõpetajana töötav Vaido Petser rentis läinud sügisel Elva vallalt oma pillitöökoja jaoks ruumid tühjaks jäänud Rannu vallamajas, kus meisterdab kitarre ja kandleid.1902. aastal valla- ja kohtumajaks ehitatud suures hoones on veel hulga tühje ruume ja Elva vald otsib pingsalt huvilisi, kes tegutseks seal väikeettevõtluse või loomemajandusega. Vaido Petser on seni ainuke, kes seal toimetab. "Mul on siin igatahes hea ja rahulik. See töö on selline, mis nõuab nokitsemist," ütleb ta.Argo Ingver

Ühinemise läbi elanud omavalitsused murravad meeleheitlikult pead, mida teha haldusreformi pärandiga, endiste vallamajadega.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: