Maamessilt koju unistuste oksakääridega


Maamessilt koju unistuste oksakääridega
Anni Otepäält oma Maamessilt ostetud unistuste oksakääridega Raivo Tasso

„Tulime Otepäält koos sõbrannadega Maamessi lihtsalt uudistama, sellest räägitakse nii palju, ja oh õnne, sain osta oksakäärid, milliseid pikka aega otsinud olin,“ on Nuustakult esimest korda messi külastanud Anni õnnelik.

Annile meeldib kääride juures kõige rohkem see, et nende varsi saab pikemaks teha ja sel moel küünib oksi ka kõrgemalt lõigata. Ei pea redeli või kasti otsa ronima. Kes see pensionär ikka enam väga kõrgele ronida tahab, maapinnal palju julgem ju toimetada.

„Mul on oma väikeses aiakeses küll vaid üks õunapuu, aga sellega saan ka marjapõõsaid lõigata ja hekki pügada,“ näeb ta neis käärides suurt abimeest.

Fiskarsi kaup ei ole üldiselt odav, kuid tänu sooduspakkumisele 20% hinnast oli see hind Annile taskukohane.

“Ega ma teagi, palju nad muidu maksavad, aga ma sain nad 35 euroga,“ räägib Anni ja tahab kohe koju jõudes käärid ka ära proovida.

Mess jättis Annile vägeva mulje. Natuke vaatas ta ka igasugu võimsaid masinaid, aga hoopis enam meeldisid talle loomad. Eriti sellised tõud, mida ta varem näinudki polnud. Mis sellest, et paljude nende nimed messiväravast välja jõudes juba ununenud olid.

„Tahtsin vähemalt korragi seda messi ise näha ja ega ei kahetse,“ tunnistab Nuustaku-proua ja kiirustab sõbrannadele järgi koduteele.