Rahavajooks - naiste üldarvestuse kolm paremat Laura Kallas, Tiina Idavain ja Ela Vulla Tapa vald
Täname väga tublit kohapealset korraldustoimkonda, vabatahtlikke abikohtunikke ning teenistujaid, tänu kellele osutus Tapa valla VI rahvajooks ja kepikõnnimatk 2012 korraldamine võimalikuks: Kuno ja Raili Rooba, Alar Teras, Asso Kesaväli, Kaarel Koitjärv (kõik MTÜ Männikumägi), Kersti Tahlfeldt, Riho ja Anneli Lööper, Svetlana Sokolova (võistluste arst, Heli Eigi ja Anu Jonuks (kepikõnni organiseerijad), Vahur Leemets (MTÜ Nelson), Anu Kilki (Lääne-Virumaa Spordiliit), Aleksander Klaasberg ja Joel Alla (Tapa politseijaoskonnast), Hardi Kalm (AS Virumaa Teed), Tapa päästekomandopealik Sirgo Voore, Maanteeamet, Jaanus Annus ja Karli Vildek (mõlemad Tapa vallavalitsus) ja Tiina Paas (piltide autor).

Lisaks täname oma väga tublisid sponsoreid, kes Tapa vallavalitsuse panuse kõrval rahvajooksu toetasid: Eesti Kultuurkapitali Lääne-Virumaa Ekspertgrupp, Tapa Mill OÜ, Segers Eesti OÜ, Särts OÜ ja Maxima Eesti OÜ Tapa Maxima X kauplus.

Lühikokkuvõtte rahvajooksu tulemustest (täielik protokolltabel eraldi www.tapa.ee/uudised/ "Emadepäeval toimus Tapa valla VI rahvajooks ja kepikõnnimatk"):

T6: Teivi Tomingas, Ketelin Kärt ja Anett Kari.

P6: Markus Johannes Kroon, Norman Saar ja Jako Karl Talvik;

T10: Triin Rummo, Hennely Kärt, Eleri Afanasjev;

P10: Ragnar Rooba, Jaan Kärt ja Tanel Kari;

T14: Kelly Vildek, Ekaterina Semjonova ja Kaisa Rooba;

P14: Martin Himma, Jegor Jakovlev ja Ragnar Kramm;

NJ: Laura Kallas, Rahel Kallas ja Laura Evisalu;

MJ: Sven Uue;

Naised põhijooksu 8km üldarvestuses: Laura Kallas, Tiina Idavain, Ela Vulla, Evely Himma, Rahel Kallas ja Karin Kallaste;

Mehed põhijooksu 8km üldarvestuses: Alexey Markov, Jaanus Kallaste, Ulvar Pavlov, Meelis Veilberg, Mait Kiigemägi ja Sven Uue;

N40+: Eveli Himma;

M40+: Meelis Veilberg, Mait Evisalu ja Tiit Sootalu;

N55+: Tiina Idavain ja M55+: jooksjaid selles kategoorias polnud

Kena kevade jätku ja ohtumiseni uutel jooksuüritustel!