Rae Sõnumid
Leival on siiski asendamatu roll eestlaste toidulaual. Selle tähtsus ei ole muutunud ka pizzade ja hamburgerite võidukäigu valguses. Eriti hästi maitseb leib ju siis, kui pole mitmeid kuid näiteks kodust kaugel eemal viibimise pärast seda süüa saanud.

Et leib meie toidulaual kestaks, pühendas Rae Kultuurikeskus tänavuse, 20ndat korda aset leidnud, laulu- ja tantsupeo „Jüri Klunker" rukkileivale.

Laulsid ja tantsisid valla kõikide lasteaedade ja koolide tantsu- ja laulurühmad, Rae Kultuurikeskuse tantsurühmad Jüri Marid, Sukad & Tagi, Lustilised, Rae Huvialakooli lauljad ja tantsijad, valla laulukoorid ja ansamblid.

Klunkeri kordaminekule aitasid kaasa Kadri Koort, Anneli Vain, Imbi Beek, Aivo Tammela, Virve Sepp, Erkki Jaakre, Ülo Timuska, Rae Vallavalitsus, Rae Hooldekodu, Eventech OÜ, A Telgirent, Viikingite küla.

___________________________________________

TÄNAME JUHENDAJAID JA ESINEJAID:

Linda Pihu - Rae Kultuurikeskuse tantsurühmad: naisrühm Jüri Marid, segarühm Sukad & Tagi, Lustilised, Jüri Gümnaasiumi noorterühm, 2.a ja 4.a tantsurühmad, 1.-2. klassi tantsulapsed, Rae Huvialakooli 3. klassi tantsurühm

Silja Tammeleht - Lagedi Põhikooli lastekoor, Lagedi segakoor Heliand

Tiina Malkov - Rae Huvialakooli kapell

Külli Ovir - Rae Huvialakooli laulustuudio

Rutt Ridbeck - Jüri perekoor, Jüri Gümnaasiumi 3.- 4. klassi mudilaskoor

Alice Pehk - Rae kammerkoor

Paul Mürkhain - lauluansambel Lustilised

Hairi Laurand - Jüri Gümnaasiumi vilistlaskoor, lastekoor, õpetajate kapell

Pille Pedak - Jüri Gümnaasiumi 1.-2. klasside mudilaskoor, poistekoor

Meryt Pastak - Peetri Lasteaia- Põhikooli 2.-4. klassi lastekoor

Argo Niinemets - Vaida Põhikooli lastekoor

Janeka Saaremets - Jüri Gümnaasiumi 1. ja 2. klassi tantsurühmad, 3.-4. klasside tantsurühm

Erika Põlendik - Pelgulinna Rahvamaja segarühm Tontar ja Loo Kultuurikeskuse naisrühm Loolill

Reet Hänikene - Aruküla Kultuuriseltsi naisrühm Marike

Mai Ainsalu ja Kaido Tani - Tabasalu kammerkoor

Heli Sepp - Patika külakoor ja Kose kammerkoor

Inta Roost - Kose kammerkoor

Taimi Soomaa - Tõrukese lasteaia tantsulapsed

Siiri Villido - Pillerpalli lasteaia tantsulapsed

Triin Preisfreund - Taaramäe lasteaia tantsulapsed

Kadi Sooväli - Õie lasteaia tantsulapsed

Kadri Selke - Peetri Lasteaed-Põhikooli lasteaia tantsulapsed

Pille Ehelaid - Assaku lasteaia tantsulapsed

Antti Kammiste, Tõnu Hallik, Toomas Leis - instrumentaalansambel Täname kõiki lasteaedade ja koolide õpetajaid, kes aitasid lastel laulud ja tantsud selgeks õppida.