Foto: Jukko Nooni

Nõmme linnaosa heakorratöötaja Aare Kadakas on rabarajal viimastel kuudel pea iga nädalal pidanud midagi parandamas käima - murtakse nii suunaviitasid kui lõhutakse stende ja purdeid. «Eelmisel nädalal käisin lõhkumise tagajärgi likvideerimias mitmel korral. Neljapäeval tegin sillapiirded korda, nädalavahetusel olid pätid taas laamendamas käinud. Sel korral oli koguni 37 meetri ulatuses sildadade käsipuid maha rebitud,» oli Aare Kadakas nördinud.

«Sel kevadel on rabas midagi hullu lahti - viimaste nädalate jooksul on süstemaatiliselt meie rabaraja inventari lõhutud. Käin pidevalt gruppidega rabas ja juba sama nädala jooksul on asjad kord katki, kord terved, siis jälle katki,» rääkis ka Lada Mehikas.
Aare Kadakas (paremal) on rabarajal viimastel kuudel pidanud pea iga nädalal midagi parandamas käima – murtakse nii suunaviitasid kui lõhutakse stende ja purdeid.
Foto: Jukko Nooni
Nõmme linnaosa valitsus on kõik lõhkumised politseis fikseerinud, kuid seni ole vandaalitsejaid tabada õnnestunud. Mupo alustas sel nädalal ka õhtusel ja öisel ajal patrullimist. Kõikidele Pääsküla rabas liikujatele on aga palve, et kui märkate rabarajal lõhkumist andke sellest kindlasti teada kas politsei lühinumbril 110 või helistage munitsipaalpolitsei korrapidajale 14410.