Vapper kohtunik Nathalie-Anett Haidla Foto: Marco Tamberg

Turniiri parimaks osutusid Saue võrkpalliklubi piigad, kes alistasid raskes finaalmängus 2:0 (25:23, 25:16) väärikalt võidelnud suurte kogemustepagasiga Peetri Pallidaamid. Kolmanda koha eest pidasid kõva pallilahingu TTK Naised (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool) ja Saku Gümnaasium. Esimene geim kulges tasavägiselt, TTK kergel domineerimisel. Lõpuminutitel olid TTK neiud kindlamad ning võitsid 25:23. Teises geimis muutus mängupilt aga sootuks. Saku Gümnaasiumi piigadele meenus,  kui hästi nad võrkpallimängu oskavad - tugeva servi ning hea üldmänguga võideti geim koguni 25:4. Kolmandas geimis enam Saku tüdrukud initsiatiivi ei loovutanud ning võitsid selle 15:9, saavutades üldarvestuses kolmanda koha.

Vapper kohtunikuneiu

Märkimist väärib ka tubli Audentese Spordikooli kasvandik Nathalie-Anett Haidla, kes lisaks püüdlikusele palliplatsil, oli eeskujuks kõigile kohtunikupukis. Credit24 Rahvaliiga Terviseturniiridel täidavad kohtuniku kohustust mängijad. Vahel juhtub, et ka kõige tugevam ja suurem, aastate pikkuse kogemustega mängija tuleb ja ütleb korraldajale, et ei julge vilistada, kuna kardab eksida. Seda enam on põhjust uhkust tunda noore neiu üle, kes vaevu ulatus kohtunikupukist üle posti vaatama, ning ei kartnud vilistada.

Credit24 Rahvaliiga Terviseturniiride Harjumaa naiskondade paremusjärjestus:

1.    Saue VK
2.    Peetri Pallidaamid
3.    Saku Gümnaasium
4.    TTK Naised
5.    Audentes 1
6.    Mamba
7.    SK Raesport
8.    Audentes 2

Sel laupäeval, 11.veebruaril,  võtavad mõõtu Credit24 Rahvaliiga Terviseturniiridel Harjumaa meeskonnad. Turniir toimub Peetri koolis algusega kell 10.00.