Keset siginat-saginat Saku Valla Maja esisel platsil mängis pühalikke jõulukoraale Hageri Pasunakoor. Saku Sõnumid

Kogupereürituse Jõulutelk korraldas Saku Huvikeskus sel aastal juba kolmandat korda. Ürituse toimumisse panustasid mitmed ühendused ja asutused: Saku Õlletehas andis kasutamiseks oma VIP-telgi, kus mitme tunni vältel esinesid erinevad Saku lastekollektiivid, huvikeskuse ja Kiisa Rahvamaja naisteansamblid ning Kurtna kooli algklasside näitering. Otse vallamaja ees mängis jõulukoraale Hageri Pasunakoor, hiljem täitsid platsi Saku rahvatantsurühmad. Piparkoogikohviku sisustas Saku Pensionäride Ühendus Elukaar, supikööki korraldas Saku Valla Noortekeskus. Eraldi telgis tegutses EELK Saku abikirik, tutvustati Saku kiriku ehitusprojekti ning viidi läbi õnneloos - kogutud raha läks kiriku ehituse jaoks seemneks. Üritust ilmestasid Kuristiku Miniloomaaia lambad, sõitu hobukaariku ja poniga pakkus Hobuteenused OÜ. Vallamaja fuajees toimus aga tõeline jõuluturg, kust sai palju sobilikku jõuluvana kingikotti.

a_jt_hobu.jpg
Lapsed nautisid hobusõitu.

 a_jt_turg.jpg
Pühade eel läksid fuajees kihanud jõuluturul hästi kaubaks Neio pagarite kaunistatud piparkoogid.

Kaasalööjaid võiks jõulutelgis rohkemgi olla - tegutseb ju Sakus palju muidki asutusi-ettevõtteid, kes võiksid anda oma panuse näiteks heategevuslikku õnneloosi, osaleda jõuluturul või olla väljas mõne muu meelelahutusliku tegevusega.

Jõulutelgi lõpetas õhtune Anne Adamsi kontsert, mis koosnes armsatest vaiksetest lauludest. Nagu märkisid ühed kontserdikülastajad - see oli ilus kontsert! 

Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse ettevõtmise õnnestumisse. Rohket osavõttu järgmistel Jõulutelgi-üritustel!