Seekordsed kuldmedalistid olid: Keith lyn Pajo, Hardi Voomets, Marili Orro, Kaarel Piirsalu, Marje Arro ja Andrus Ründal. Külla saabus Kabala kooli vilistlasi, tervisejooksu harrastajaid nii Raplast kui ka Tallinast. Täname väga Karmani kaubamaja magusate auhindade eest!

Spordisündmusi eelnenud kuudel

Septembris osalesime Raplamaa 6.-9. kl poiste jalgpallivõistlusel, kus saavutasime III koha.

Rapla piirkonna koolide jooksuvõistlusel võitis kõik jooksualad (60 m; 200 m ja 600 m) meie 3. klassis õppiv üliandekas tütarlaps Marliis Siniallik. Keithlyn Pajo saavutas vanemas grupis I, II ja III koha, tema oli kõigil aladel esikolmikus. Esikolmikusse pääsesid veel Tairi Tali, Carolin Volt, Jette Vangonen ja Hardi Voomets.

Novembris käisime Raplamaa koolinoorte kabemeistrivõistlusel, kus individuaalse II koha saavutasid Laura Düüna 4. kl; Joel Düüna 6. kl ja Anete Düüna 9. klassist.

Raplamaa põhikoolide 5.-7. klasside korvpallimeistrivõistlusel sai meie tütarlaste võistkond III koha ning poisid IV koha. 4.-6. klasside rahvastepalli esivõistlusel jäime põhikoolide ja algkoolide arvestuses viiendale kohale.

Detsembris saavutasid 6.-9. klassi noormehed III koha Kalevi kooliliiga võrkpallivõistlusel, mille Raplamaa voor toimus Kohila spordihoones.

Olen väga rahul nende 6.-9. kl poistega, kes näitasid üles huvi selle keerulise tehnikaga kauni spordiala vastu ja ilmutasid tõsist harjutamissoovi viimase kahe kuu jooksul: Markus Aedla, Elvis Tammet, Kevin Ekart, Kaarel Piirsalu, Egon Talisoo, Kevin Tammiste, Sander Saanküll ja Uuno Trummal.

Soovin kõigile hoogsat talvemõnude nautimist, millest isiklikult soovitaksin suusatamist. Seda saate juba praegu kooli juures proovida, esialgu umbes 500 m pikkusel klassikasõidu rajal.