Pressikonverents Foto: Andres Putting

Margo Klaasmägi osales igal istungil.

Gustav Põldmaa puudus 10 istungilt: 04.11.2009, 17.11.2009, 08.02.2011, 22.03.2011, 28.06.2011, 31.01.2012, 27.03.2012, 26.06.2012, 27.11.2012, 25.06.2013.

Marin Pärs on puudunud 3 istungilt: 23.11.2010, 27.11.2012, 28.05.2013.

Rain Leichter on puudunud 8 istungilt: 29.12.2009, 31.08.2010, 08.02.2011, 25.10.2011, 31.01.2012, 04.09.2012, 15.01.2013, 25.06.2013.

Maarika Lausvee on puudunud 1 istungilt: 25.10.2011.

Eerik Lumiste puudus 14 istungilt: 24.05.2010, 26.10.2010, 22.03.2011, 26.04.2011, 28.06.2011, 23.08.2011, 25.10.2011, 29.11.2011, 27.03.2012, 29.05.2012, 04.09.2012, 25.09.2012, 19.03.2013, 28.05.2013.

Kauni Soon on puudunud 9 istungilt: 29.06.2010, 28.09.2010, 08.02.2011, 31.05.2011, 29.11.2011, 25.09.2012, 15.01.2012, 19.03.2013, 24.09.2013.

Nadezda Võrno osales 1. ja 2. istungil. Oli volikogu liige 22.10.2009-05.11.2009.

Kaarel Šestakov on puudunud 2 istungilt: 24.05.2010, 31.08.2010.

Helle Ojandu on puudunud 3 istungilt: 26.10.2010, 29.11.2011, 04.09.2012

Enno Mandel on puudunud 1 istungilt : 29.11.2011.

Esta Mustasaar on puudunud 23 istungilt 2 korral: 23.11.2010, 23.08.2011. Oli volikogu liige 22.10.2009-14.03.2012.

Mäidu Maurus on puudunud 12 istungilt 1 korral: 28.05.2013

Nelja aasta jooksul toimunud 38 volikogu istungil oli küsimusi/sõnavõtte ca 203. Aktiivsemad kaasamõtlejad/küsijad olid Marin Pärs, Margo Klaasmägi, Kauni Soon. Teised volikogu liikmed olid oma arvamuste avaldamisel tagasihoidlikumad. Allikas: Laekvere Vallavolikogu protokollid,valimiskomisjoni otsused