Lapsevanemad õpetajate päeval Kiisude rühmas. Foto: Annika Artla Karksi Sõna

Tundsime rõõmu metsa värvilisest sügiskuuest, kuulasime puude sosinat, imetlesime seeni, korjasime peotäite kaupa kastanimune ning tammetõrusid. Mida kõike küll nendest meisterdada saab? Ja veel koos vanematega! Kohe-kohe oli saabumas mihklipäev koos  traditsioonilise laadaga. Laadapäeval oli kuhjaga kaupa, jätkus siginat-saginat iga müügileti äärde, sest valik oli pilkupüüdev ja mitmekesine. Lõbusat elevust lisas lavastus Piilude rühma õpetajate poolt.

Õpetajate päeval aga toimetasid lapsevanemad agaralt rühmades. Lastega koos võeti ette põnevaid tegevusi ning üheskoos nauditi peol laste esinemist. Päevakohased õnnitlused, soojad sõnad ning pidulik koosviibimine kultuurikeskuses andsid meie maja õpetajatele tegutsemistahet ja jõudu vastu minna uuele õppeaastale.

Leivanädala avas etendus "Kakuke". Uudistada ja  maitsta sai erinevaid leivasorte. Põnevust lisasid videote vaatamine leivast ja ka teiste küpsetiste valmimisest pagaritöökodades.

Peagi annab oktoober teatepulga novembrikuule üle ja see möödub meie majas kadri- ja mardipäeva ning perepidude rütmis. Oleme rõõmsad, et üritustes on kaasa löönud rohkelt lapsevanemaid. Aitäh teile!