ESMASPÄEV
• Naisansambel Kelluke kell 12 rahvamaja väikeses saalis (õpetaja Tiiu Vaino)
• Eakate naisansambel kell 14 (õpetaja Heldi Tagel)
• Kapell Loorberilesed kell 15 rahvamaja pensionäride toas (õpetaja Heldi Tagel)
• Laste spordiring (kooli ring) kell 15 rahvamaja suures saalis (õpetaja Luule Sulg)

TEISIPÄEV
• Eakate tervisevõimlemine kell 15 rahvamaja väikeses saalis (õpetaja Kadrin Karro)
• Kunstituba kell 13-18 - pärlitööd, nahkehistööd, siidimaal, joonistamine, kleepimine, fimo, varrastel kudumine, kaartide ja meenete valmistamine (õpetaja Anne Helme)
• Laste spordiring (kooli ring) kell 18 rahvamaja suures saalis (õpetaja Luule Sulg)

KOLMAPÄEV
• Laste laulu-, mängu- ja tantsuring kell 16 rahvamaja väikeses saalis (õpetaja Riina Tomingas)
• Jooga kell 19 rahvamaja väikeses saalis (õpetaja Kadrin Karro)
• Eidapere päevakeskus Kuldne tegutseb kolmapäeviti alates kl 13 (juhataja Maimu Haasmaa)

NELJAPÄEV
• Laste spordiring (kooli ring) kell 15-17.30 rahvamaja suures saalis (õpetaja Luule Sulg)
• Naisrahvatantsurühm kell 18 rahvamaja suures saalis (õpetajad Helgi Randla, Kaili Riisma)

REEDE
• Kell 9 avatud kunstituba (õpetaja Anne Helme)
• Kell 14.30 AK klubi rahvamaja köögiruumis (õpetaja Margus Maripuu)
• Kell 17.30 mõtiskluste ring rahvamaja väikeses saalis (Margus Maripuu)
NB! Kõigil nädalapäevadel on võimalik kudumistoas kududa (ringisisene ajagraafik)
Täpsem info Helgi Randlalt 5344 7332

Kehtna klubi

• 2. detsembril kell 18 jõulukuu küünlavalguskontsert.
• 10. detsembril kell 9-15 jõululaat Kehtna klubis.
• 15. detsembril Kehtna ja Keava piirkonna eakate väljasõit Sillaotsa Talumuuseumisse (kontsert, jõululõuna, pillimees jm). Registreeruda hiljemalt 9. detsembriks.
• 17. detsembril kell 19 aastalõpupidu Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli saalis.
• 20. detsembril kell 11 koduste laste jõulupidu.
Info ja registreerumine tel 525 1283 Kait Kaeval

Valtu Seltsimaja annab teada

02. detsember - loodusfilmide õhtu seltsimajas, külas Rein Maran
04. detsember - käsitöö ja raamatute müük seltsimajas
04. detsember - ühiskülastus: ballett „Rosalinde" Estonias
07. detsember - „Külla muuseumile" (Suurgildihoone, Tarbekunstimuuseum)
09. detsember - pidu seltsimajas, kontsert tantsuansamblilt Sõprus
10. detsember - ühiskülastus Rapla kirikusse: Dave Bentoni ja Tõnis Mägi kontsert
12. detsember - reisimuljete õhtu seltsimajas
14. detsember - ühiskülastus lastega: "Aladdini imelamp" Endlas
16. detsember - ühiskülastus: „Amadeus" Ugalas
18. detsember - jõuluetendus lastele seltsimajas
22. detsember - pensionäride jõulupidu seltsimajas
23. detsember - ühiskülastus: Rahvusooper Estonia jõulukontsert Metodisti kirikus
24. detsember - ühissõit Rapla kalmistule ja kirikusse. Kummast, Kaereperest kell 15
27. detsember - ühiskülastus: Hanna Liina Võsa ja Oliver Kuusiku kontsert Rapla kirikus
30. detsember - isetegevuslaste pidu seltsimajas
31. detsember - uusaastaöö disko (Hindrek ja sõbrad) E. Villa Lõngad lõngamüük seltsimajas 4. detsembril kl 11-15. Lastele film „Karupoeg Puhh" (eesti keeles) - kuupäev täpsustamisel. Seltsimajas on Evi Tätte maalide väljapanek.
Info: 5394 1539 Helgi Sussi