Pilt on illustreeriv Foto: Andres Putting

Võistkonnas 2 naist ja 3 meest ning distantsid vastavalt 3 km ja 5 km. Pärast naiste vahetusi juhtis Kiili gümnaasiumi võistkond, neile järgnesid Kangru, F-Team, Luige- Sausti, Kiili I ja Kiili 2. Kuid meeste vahetused panid asjad paika nii, nagu need tol päeval olema pidid.

Võitis Kangru (Relika Mell, Andra Rannik, Ingmar Vutt, Tõnno Palm, Anti Arumägi), teiseks sõitis end Kiili I võistkond - Evelin Vares, Laura Väikemaa, Kristjan Laurits, Bruno Tamm, Arno Aamisepp ning kolmanda koha saavutas F-Team (Õnne- Ly Tammsaar, Kätlin Kaareste, Erki Arumeel, Margus Parts, Mikk Rannik). 4. koht Kiili gümnaasium, 5. koht Kiili 2 ja 6. koht Luige-Sausti. 6. oktoobril peeti 3 viimast ala:

10. ala - laste teatevõistlus

1. Kiili I 3.08,1 (Marie Randala, Karmo Varatu, Kirke Talviste, Lauri Tamm, Kärt Tepper, Aleks Kris Koppel)

2. F-Team 3.26,9 (Liisi Laus, Markus Parts, Merili Parts, Joosep Vihandi, Liisi Laus, Jasper Laus)

3. Kiili 2 3.30,4 (Marianne Norkroos, Karl Jõgila, Hannah Rosenfeld, Marten Aun, Kristin Ojasaar, Paavo-Otto Rohi)

4. Kiili gümnaasium 3.38,4 (Käroli Kütt, Kennert Valler, Triin Raja, Erik Tuisk, Nele Väljataga, Karol Keelmann)

5. Kangru 3.57,4 (Stiina Marie Sarevet, Kert Kristofer Tallinn, Bianca Tarn, Sander Erik Ilves, Tuuli Loho, Martin Voit)

6. Luige-Sausti (Saskia Laiv, Agnessa Järv, Ronan Raavik, Eliise Riimand)

11. ala - petank

1. F-Team 4 p. (Rait Kuhlberg, Margus Parts, Kätlin Kaareste)

2. Kiili 2 4 p. (Arvo Rohi, Üllar Aun, Gretel Siida)

3. Kangru 3 p. (Margus Rämmi, Siim Rannik, Andra Rannik)

4. Luige-Sausti 2 p.

5. Kiili gümnaasium 2 p.

6. Kiili I 0 p.

12. ala - mälumäng

1. Kiili I 21 p. (Karin Kütt, Triin Maller, Tõnu Aamisepp, Andres Aamisepp, Rain Semiskar)

2. F-Team 18 p. (Kätlin Kaareste, Piia Ossip, Mikk Rannik, Erki Arumeel, Margus Parts)

3. Kiili 2 18 p. (Tiiu Tamm, Uuve Puhm, Ivo Tatrik, Üllar Aun, Kaido Kütsen)

4. Kangru 15 p.

5. Kiili gümnaasium 13 p.

6. Luige-Sausti 9 p.

Auhinnalaua eest hoolitsesid Kiili vallavalitsus, Kiili spordiklubi, Balbino, Toomas Väljataga, Aivar Somarokov. Tänud ka õhtujuht Indrekule.


Lõplik paremusjärjestus

1. Kiili I 102 p.
2. Kangru 98 p.
3. F-Team 92 p.
4. Kiili 2 90 p.
5. Kiili gümnaasium 79 p.
6. Luige-Sausti 67 p.
7. Lähtse 10 p.
8. Nabala-Paekna 5 p.