Karksi Sõna

Uue noortekeskuse avamine algas neile noortele põnevalt. August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi õpilased Kertu Märtson, Mikk Kask, Siret Sarv ja Kätlyn Jürisaar alustasid noorsootöötaja Eneli Põdra juhendamisel õpilasfirmaga (ÕF) SüdaMEK2S, mis tegeleb majas kohviku pidamise ning erinevate klubiürituste ja sünnipäevade korraldamisega. ÕF loomine sai tõuke 11. klassi majandustunnist, kus Siret ja Kätlyn pidid koostama äriplaani. Nendega võttis ühendust Eneli Põder, kes oli alati unistanud noorte tegutsemisest kohviku pidamisel ja äsja renoveeritud noortekeskusesse ehitatud kohvikunurk pakkus selleks parimat võimalust. Ideest haarati kinni ning tiimi kaasati kaks põhikoolis õppivat agarat noort - Kertu Märtson ja Mikk Kask.

12. detsembril 2011. aastal, uue noortekeskuse avamispeol, alustas õpilasfirma SüdaMEK2S oma tegutsemisega. Noored on olnud usinad kohviku pidamisel, korraldanud sõbrapäevapeo noortele ning ka neli sünnipäeva. Siiani on suurim rõhk pandud just pakettide pakkumisele, kus lapsevanematel on võimalus tellida ÕF SüdaMEK2S´lt erineva temaatikaga sünnipäevapidusid.
Sünnipäevapeoks rendib SüdaMEK2S noortekeskuse ruume, kaunistab saali vastavalt peo teemale ning viib külalistega läbi erinevaid seltskonnamänge. Teemadeks on siiani olnud vastavalt klientide soovidele „Rock" ja „Piraadid".
Noored tegutsevad innukalt edasi ning hetkel on plaanides kirjas kaks sünnipäevapidu. Õpilasfirma loomine on andnud õppuritele suurepärase võimaluse kogeda äri loomist ning tegutsemist.