Pilt on illustreeriv Saue Sõna

Peale väsitavat haigusperioodi ja pika õppeveerandi lohutuseks vajas nii hing kui keha kosutust ja parim viis seda teha on sportides. Nädal algas mõnusa sulailmaga, mis oli hea võimalus lumelinna ehitamiseks. Kerkisid kindlused, onnid ja loomulikult ka looklevad maod ning liumäed, millel oli mõnus terve nädal lustida. Vastlapäev möödus kelgutades, suusatades Laulasmaa mägedel, kus on maailma kauneimad männid ja kosutav mereõhk. Külma peletamiseks oli lõbus lahendus peale kelgutamise ka tantsud lumes, mis saigi ära proovitud. Koolis ootas muidugi kopsakas vastlakukkel ja maitsev hernesupp.

Kolmapäev e tuhkapäev oli sel aastal väga udune ja seda põnevamad olid sportlikud mängud lumes, jõudu prooviti ka slaalomjooksus lumistes kurvides. Kooli kiireimaks jooksjaks tunnistati Markus Männik 4. klassist. Õnneks jõudsid kooli ka kõik suusad- kelgud, mis senini olid millegipärast keldrinurka ununenud, ja selgus, et suusatamine on päris tore ajaveetmise viis.

Sõbrapäeval, kui sõpradele olid kaardid ja üllatused jagatud, otsustasime meeles pidada ka metsloomi ja ühisel matkarännakul käisime Lehola metsaelanikele head-paremat viimas, kaasas porgandid, kapsad, õunad, seemned ja loomulikult hea tuju. Toreda nädala lõpetuseks tehti väljasõit Nõmme turu juures asuvale liuväljale, kus nii mõnedki, kes esmakordselt uisud alla said, liuglesid juba tunnikese pärast julgelt ja vapralt.

Kogu koolipere oli selle nädalaga väga rahul. Nenditi üksmeelselt, et nii toredaid ettevõtmisi võiks igal aastal korrata. 

5. kl õpilased Tanel, Kenu, Toomas ja ja õp Maarika