Pilt on illustreeriv Foto: Karin Kaljuläte
Nüüd on meie seltsis algaval käsitööhooajal kõiki huvilisi ootamas nõelviltimismasin ja Sizzix masin. Käsitöö paremaks viimistlemiseks soetasime triikimissüsteemi, triikimislaua ja pesumasina. Nõelviltimismasinaga on võimalik erinevaid vilditud esemeid valmistada. Sizzix masin on aga abiks kaartide, albumite ja kinkekarpide valmistamisel. Suvi on puhkuste aeg ja nii ei toimunud juulis seltsi ruumides aktiivsemat tegevust. Oma käsitööga olime aga nii mõnelgi laadal esindatud.

Laadad olid nii oma maakonnas kui ka kaugemal. Eriti meeldiv oli korraldus Põltsamaa Lossipäevadel ja Otepää käsitöölaadal. Augustis alustame vaikselt kogunemisi ja tegevust oma ruumides.

Suvetolm tuleb pühkida masinatelt ja ühes ruumis on vaja teha väike remont, et sügisel saaks alustada oma tegevuse teist aastaringi. Seose eduka projektiga on täienenud meil käsitöö tegemiste võimalused. Olles juba aasta vana, püüame oma vanade ja uute oskusustega pakkuda põnevaid töötubasid nii suurtele kui ka väikestele käsitööhuvilistele.

Siinkohal tänavab MTÜ Pritsumehe Marid oma toetajaid. Kõigi teie toetus hoidis meid aktiivsetena!