Pilt on illustreeriv Scanpix

Projektipõhine tegevus algas 2012a sügisel. Kaks korda nädalas toimub vabatreening Taebla Gümnaasiumi ruumides. Treeningu sisu kujundavad noored ise ja asjakohaseks nõuandjaks on loomulikult treener.

Elukutsetega tutvumine toetub noorte huvile. Suurematest ettevõtmistest võiks välja tuua infomessi Teeviit külastuse ja Punase Risti simulatsiooni koostöös Taebla Gümnaasiumiga. Lisaks on kogutud teadmisi näitlemisest, politseitööst, pangas töötamisest, kosmeetikult, juuksurilt ja teistelt.

Lisaks on võimalus omaalgatusprojektideks, mis tähendab arendada oskust projekti planeerida, läbi viia ja aruanne esitada. Toimunud on kaks projekti. Esimese võtmeküsimuseks oli, kuidas toimib noorsootöö mujal ja mis on õpilasfirma. Vastust otsiti Albu vallast. Sealsete noortega võeti ette ühiseid tegevusi Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses. Tänaseks teavad Taebla noored kogetu põhjal , et enda kodukoha võimalusi tuleb ära kasutada täiega, siis ongi lahe. Teiseks keskenduti Taebla korvpalliplatsi korrastamisele. Korjati prahti, valmistati pingid, paigaldati uued korvpalli korvid ja jooniti väljak. Korvpalliplatsist kujuneb uus ja moodsa nimega mobiilse noorsootöö paik Taeblas.

Lähitulevikus plaanime noortekeskuses kööginurga ehitust, erinevate kultuuridega tutvumist ja uusi väljasõite.

Pikemalt saab meie tegemistest lugeda valla kodulehelt.

Mis muud kui kohtumisteni Taebla noortekeskuses!