Aug. 12 — Kolisime Floridast oma uude koju Kanadas. Siin on nii ilus. Mäed on nii võimsad. Ei suuda ära oodata aega, mil saan neid lumistena näha.

Okt. 14 — Kanada — kõige ilusam koht kogu maailmas. Lehed puudel on muutnud värvi ja säravad eri toonides punasest oranžini.

Käisin väljasõidul imeilusas looduses ja nägin seal hirvi. Nad on nii kaunid! Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oh, kuidas ma seda paika armastan!

Nov. 11 — Mälestuspäev. Algab hirvede jahihooaeg. Ma ei suuda ette kujutada, et keegi tahaks tappa selliseid suurepäraseid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle meeldib siin väga!

Dets. 2 — Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagu postkaart. Läksime välja ja puhastasime trepi ning garaažitee. Mängisime lumesõda (mina võitsin). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime garaažitee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Kanadat!

Dets. 12 — Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaažist. Mulle meeldib siin.

Dets. 19 — Veel lund. Ei saanud garaažist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk.

Dets. 22 — Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige. Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga, kuni ma oma kühveldamise lõpetan. Lollpea.

Dets. 25 — Merry  ****  Christmas! Veel külma lund. Kui ma peaksin selle jobu kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta. Ma ei saa aru, miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda neetud jääd ära sulatada.

Dets. 27 — Veel valget s***a läinud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, väljaarvatud lumekühveldamine garaažiteel peale lumesaha möödasõitu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on ilgelt külm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30cm lund v6ib täna öösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?

Dets. 28 — See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter pa***. Selline kogus ei sula kindlasti enne suve. Lumesahk jäi lumme kinni ja see jobu tuli minu juurde ja palus, et ega ma ei saa talle labidat laenata? Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu maja teele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead.

Jan. 4 — Lõpuks õnnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma ja üks idioodist hirv jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10000.- Need vastikud loomad tuleks maha lasta. Neid jõledaid hirvi on igal pool! Soovin, et kütid oleks nad novembris kõik maha lasknud.

Mai 3 — Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu, kui ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.

Mai 10 — Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises Jumala poolt hüljatud kohas nagu Kanada.