9. veebruaril võisteldi Kohilas, kus selgitati selle talve tublimad kergejõustiklased maakonna koolinoorte hulgas. Osalesid pea kõik maakonna koolid ja meie õpilased võisid oma saavutustega seekord igati rahule jääda. Parima tulemuse eest hoolitses taas Kauro Kruusmaa, kes võitis AP kuulitõuke tulemusega 13,03. Egert Tomingas saavutas esikoha AP teivashüppes (2.90) ja oli kolmas 60 m tj (11,42), Kent Pirma sai samas vanusegrupis III koha kõrgushüppes (1.50) ja oli II teivashüppes (2.90). BT saavutas Laura Torri II koha 60 m jooksus (9,06). BP teivashüppes tuli kaksikvõit: võitja oli Kerdo Tornius (2.60, lisaks III koht 60 m tj – 12,70) ja teine Marko Jakimenko (2.20), Margus Pari oli 60 m tj II (12.60). CT kuulitõukes saavutas maakonna meistritiitli Mari Lutšihhin (8.00, lisaks III koht kõrgushüppes – 1.15). Kõrgushüppes saavutas II koha Liina Edvand (1.25) ja kuulitõukes oli kolmas Anita Koger (7.26). CP oli edukas Kaspar-Rasmus Eelmaa, kes sai koguni neli esikolmikukohta: I koht teivashüppes (2.70), II 60 m tj (10.99), II koht kõrgushüppes (1.35) ja III koht hoota kaugushüppes (2.01). Rainer Varblane saavutas teivashüppes II koha (1.90). Juba veebruaris jätkatakse TV-10 olümpiastarti II ja III etapiga.

10. veebruaril suusatati kodustel suusaradadel ja selgitati spordipäeva raames kooli tublimad suusatajad, kes 17. veebruaril hakanuks võimeid võrdlema teiste koolide tublimatega. Mis edasi sai, seda teab igaüks ja jääb vaid loota, et edasilükatud suusavõistlused siiski toimuvad.

Tänu külmale sai aga liuväli endale uue sileda kuue.

11. veebruaril alustasid hooaega ka korvpallurid, kes esimeses maakonna MV mängus pidid Kohilas tunnistama sealse võistkonna 59 : 69 paremust.