Noormeeste võistluse võitis kindlalt Tanel Heering, kes edestas järgmist võistlejat Raiko Kokmani 18 sekundiga.

Naiste kangitõstmise võistlusel tuli tõsta puust 12 kg raskust kangi pea kohale minuti jooksul n korda. Võitis tubli saavutuse 44 korraga Ingrid Eesmaa. Teiseks tulnud Maiken Meensalu tõstis 34 ja kolmas Karin Rämson 26 korda.

Meeste 32 kg raskuse sangpommi rebimise minuti jooksul võitis 28 korraga Margus Višnakov. Teine ja kolmas Jaanus Kaldoja ja Marek Mirojlubov rebisid 27 korda. Võitjakolmiku tulemusi ei peaks ükski võistlus häbenema. Räpina valla traditsioonilise spordiala, õllekasti hoidmise võitis ülekaalukalt Riivo Rämson tulemusega 4.36,03, teine oli Ivo Eesmaa ja kolmas Lauri Möller.

Naiste kompleksvõistluse võitjaks tuli Anneli Kaldoja, teine oli Ingrid Eesmaa ja kolmas Maiken Meensalu. Meeste kompleksi kolm paremat olid Ivo Eesmaa, Riho Kroll ja Roman Gutjuma.

Viimase võistlusena kavas olnud naise kandmisel konkureerisid kahjuks vaid kaks paari. Kõige kiirem paar võistlustrassil oli Margus Višnakov-Maris Aruküla. Nad edestadesid üpris napilt paari Riho Raiv-Jaanika Kaljuvee.

Terve päeva vältel jätkus rohkelt tegutsemist lastele, kes said juhendaja Jaanika korraldatud võistlustes oma oskusi proovile panna. Esmakordselt Räpina Paadimehe ajaloos olid lastele välja pandud võitjasärgid, lisaks rohkesti traditsiooniliseks muutunud auhindu.

Võistluse korraldajad tänavad Räpina Kultuurkapitali, Räpina Vallavalitsust, Räpina Spordiklubi, vabaajakeskust Prive, Chillin Pizzat ja Chillin Kiirtoitu, ööklubi Võhandu ja Kuke talu.