Meeste 10 kilomeetri distantsil võitis esikoha Madis Vaikmaa Palamuse mehe Eno Vahtra ees. Siim Õunloo sai 15. ja tõnis Vaikmaa 23. koha. Üle 40-aastaste meeste hulgas tuli Priit Friedemann 9. kohale ja üle 50-aastaste meeste võistluses Allan Männi 19. kohale.

Pühapäeval võidetud 15. Tallinna Suusamaratonil olid Kuremaal käinud Padise mehed jälle platsis. Põhidistantsil (42 km) oli lõpetajaid 614, Padise mehed kõik esisajas. Madis Vaikmaal tuli leppida tubli ja napi teise kohaga, võitis eelmise aasta 50 km suusatamise eesti meister Andres Kollo. Tõnis Vaikmaa lõpetas 55. kohaga. Siim Õunloo sai 62. ja Priit Friedemann 79. koha. Suur tänu Indrek Vaikmaale - meie sportlaste suusad olid hästi määritud.

Padise esitas taotluse ühinemiseks ühendusega Eesti Terviserajad, mis tähendab suuremaid võimalusi ja ka kohustusi, sest jooksev rajainfo on kättesaadav Eesti infokanalites (sport.err.ee).

Esmaspäeval ja teisipäeval toimusid Padise suusaradadel meie koolide suusapäevad.