Esimeses poolfinaali kohtumises olid omavahel vastamisi tiitlikaitsja Neemeco/Taco Express ja VK Tefa. Eelmise aasta parim pani ka sel korral südist vastupanust hoolimata oma paremuse maksma ja võitis kohtumise 2:0 (23; 22). Teine poolfinaali kohtumine Saaremaa ja Pärnu võistkonna VK Tõusev vahel kujunes eriti tasavägiseks. Esimeses geimis mängiti algusest peale punkt punktis ning alles seisul 34:32 suutsid saarlased vastaselt geimivõidu võtta. Pärnakad ei lasknud sellest aga tujul langeda ning võitsid kaks järgnevat geimi ja mängu seisuga 2:1 (-32; 22; 10). Kohtumises kolmanda koha peale hoidsid juhtohje enda käes Saaremaa mehed, vaid kolmandas geimis tekkis meeskonnal mõõn ning VK Tefa vastu saadi vaid 10 punkti. VK Tefa vs Saaremaa 1:3 (-23; -19; 10; -20). Finaalkohtumine Neemeco/Taco Expressi ja VK Tõusev vahel algas Neemeco võistkonna taktikepi all. Kolmandas geimis võtsid pärnakad end aga kokku ja algas tõeline heitlus kulla pärast. A-tugevusgrupi hooaja parim meeskond on Neemeco/Taco Express.

Meeste A- tugevusgrupi tulemused:

Poolfinaal 1: Neemeco/Taco Express vs VK Tefa 2:0 (23; 22)

Poolfinaal 2: VK Tõusev vs Saaremaa 2:1 (-32; 22; 10)

3-4 Koht VK Tefa vs Saaremaa 1:3 (-23; -19; 10; -20)

1-2 Koht Neemeco/Taco Express vs VK Tõusev 3:1 (23; 16; -22; 27)Naised A-tugevusgrupp

Naiste A-tugevusgrupi mängudel olid poolfinaalid tasavägisemad kui finaalid. Esimeses poolfinaalis oli Tartumaa võistkond Ülenurme 2:1 üle TTÜ/Dynamo Särtsakatest (15; -12; 7) ja teises poolfinaalis võitis Sparta naiskond Saaremaad 2:0 (24; 22). Kolmanda koha saavutas TTÜ/Dynamo. Särtsakad alistades Saaremaa tulemusega 3:1 (22; -17; 23; 15) ning finaalis oli Spartast ülekaalukalt parem Ülenurme naiskond  0:3 (-13; -15; -12).

Naised A-tugevusgrupi tulemused:

Poolfinaal 1: Ülenurme vs TTÜ/Dynamo Särtsakad 2:1 (15; -12; 7)

Poolfinaal 2: Sparta vs Saaremaa 2:0 (24; 22)

3-4 Koht : TTÜ/Dynamo Särtsakad vs Saaremaa 3:1 (22; -17; 23; 15)

1-2 Koht : Sparta vs Ülenurme 0:3 (-13; -15; -12)

Meeste B tugevusgruppVeerandfinaalides langesid koheselt turniirilt välja Põhja Eesti esindajad. Tugevat närvi näitasid Tartumaa mehed võistkonnast Ahjusepad ja narvakad SK Energia/SK Viktoria meeskonnast, kes tasavägised kolmanda geimi lõpud enda kasuks pöörasid.

Veerandfinaal 1 : Ahjusepad vs KH Energia Konsult 2:1 (-20; 19; 14)

Veerandfinaal 2 : Tarvastu vs Laekvere 2:0

Veerandfinaal 3 : SK Viktoria/SK Energia vs FK Keskus 2:1 (-20; 19; 13)

Veerandfinaal 4 : Kaarma vs Saue 2:1 (-19; 23; 11)

Poolfinaalides said omavahel kokku Ahjusepad ja Tarvastu. Taaskord läks Ahjuseppadel vaja kolmandat geimi, et finaalipääs kindlustada. Kaarma ja SK Energia/SK Viktoria vahel oli jõudude vahekord selgem ning kullaheitlusesse pääsesid narvakad.

Poolfinaal 1 : Ahjusepad vs Tarvastu 2:1 (-21; 19; 12)

Poolfinaal 2: Kaarma vs SK Energia/SK Viktoria 0:2 (-18; -16)

Kolmanda koha saavutas tublilt esinenud Tarvastu meeskond, viimases kohtumises alistati Kaarma Saaremaalt. Kullamäng kujunes aga tõeliseks titaanide heitluseks kord olid tartlased peal ja narvakad all, kord narvalased peal tartlased all. Juba eelmistel mängudel viimastes geimides kindlust näidanud Ahjusepad ei vääratanud ka seekord ning võitsid kohtumise 3:2.

3-4 Koht : Kaarma vs Tarvastu  0:3 (-21; -20; -21)

1-2 Koht : Ahjusepad vs SK Energia/SK Viktoria 3:2 (21; -16; -18; 19; 9)

Naised B Tugevusgrupp

Kui Põhja-Eesti mehed ei suutnud veerandfinaalidest edasipääsu kindlustada, siis naised näitasid aga kõva taset ning alistasid oma vastased. TTÜ Neemeco võitis eelmise aasta kolmanda koha naiskonna Paikuse. Tiitlikaitsja Peetri sõbrad olid paremad Narva SK-st. Eelmise aasta teise koha omanik edestas võistkonda Hiiu Teed ning kodusaali fänne rõõmustas Kiili SK alistades naiskonna Tõistmuudu.

Veerandfinaal 1: TTÜ Neemeco vs Paikuse 2:0 (14; 21)

Veerandfinaal 2: Narva SK vs Peetri Sõbrad 0:2 (-19; -23)

veerandfinaal 3: Võru vald vs Hiiu Teed 2:0 (15; 19)

veerandfinaal 4: Kiili SK vs Tõistmuudu 2:0 (20; 17)

Poolfinaalis panid paremuse maksma kogenenumad Peetri sõbrad ja Võru vald.

Poolfinaal 1 : TTÜ Neemeco vs Peetri sõbrad 1:2 (23; -13; -13)

Poolfinaal 2 : Kiili SK vs Võru vald 0:2

Koduvõistkond Kiili näitas kolmanda koha kohtumise kahes esimeses geimis südikat mängu, kuid pärast seda ei aidanud enam ka koduseinad ning tuli vastu võtta 1:3 kaotus TTÜ Neemeco vastu. Finaalis said teist aastat järjest omavahel kokku Võru vald ja Peetri Sõbrad ja selgi korral pidid heatujulised Võrumaa naised tunnistama Peetri küla esindajate paremust.

3-4 Koht : TTÜ Neemeco vs Kiili SK 3:1 (20; -22; 16; 12)

1-2 Koht : Võru vald vs Peetri sõbrad 0:3