Tõsine andmine hakkas aga laupäeval, kus meie spordihuvilised osalesid tervelt üheksal alal. Juba esimesel alal, pendelteatejooksus saavutasid meie tublid jooksjad

3. koha. Võistkonnas olid Piibe Pärn, Mariliis Lepikult, Raido Mais, Tõnno Sulu, Egle Rännel, Birgit Bergmann, Andrian Niinemets ja Mihkel Visk. Tüdrukute korvpallis saavutasid meie noored 2. koha, jäädes alla ainult Rapla I võistkonnale. Võistkonnas mängisid Egle Rännel, Birgit Bergmann, Ivika Saar ja Kristi Novikov.

Sõudeergomeetri võistlusel saavutas Kaiu võistkond 2. koha. Individuaalselt näitas oma tublidust Heidi Heinsaar, kes tuli seekord 3. kohale. Aladerohke oli kergejõustik, kus päris mitmed meie valla sportlased leidsid koha esimese kolme hulgas. Need olid Lauri Pever -meeste kuulitõukes 1. koht ja Jall Laur 3. koht. Tütarlaste kuulitõukes sai Kristi Novikov 3. koha, naiste V-I klassis olid väga tublid Taisi Aasula - kaugushüppes 2. koht, 60 m jooksus, 2. koht, kuulitõukes 3. koht, 800 m jooksus 3. koht, ja Riina Linaste kaugushüppes, 3. koht, 60 m jooksus 3. koht, 800 m jooksus 2. koht.

Agur Asperk V-I kuulitõukes 1. koht, Ivika Saar 800 m jooksus 1. koht, Birgit Bergmann 800 m jooksus 3. koht, naiste kuulitõukes Terje Vandmann 1. koht ja Liisa Vaidla 3. koht, poiste 800 m jooksus Andrian Niinemets 1. koht ning võistkondlikult kümne valla arvestuses 2. koht, mida me siiani pole saavutanud.

Mälumängus saavutasime 3. koha. Meeskonda kuulusid Agur Asperk, Hannes Vald ja Aivo Sildvee. Lõppkokkuvõttes saavutas aga Kaiu vald esmakordselt väikeste valdade arvestuses 1. koha.

Suur tänu kõigile, kes osalesid või kes käisid Märjamaal toetamas oma sõpru. Ainult ühtse vaimuga on võimalik selliseid tulemusi saavutada.