Tippsportlastele tavaliselt selliste õpitulemuste saavutamiseks enam jaksu ei jagu.

Rõõmsameelse noormehega koh tume vallavalitsuses ja räägime põhiliselt tänavuaastastest saavutustest.

Mais toimunud Eesti meistrivõistlusel saavutas noormees võidu kuuel alal seitsmest ja ühel allveespordi alal jäi teiseks. Järeldada võib vaid vastaste puudumist Eesti piires. Samal kuul toimunud maailma karikavõistlustel Poolas saavutas Aleksandr võidu 100-meetri akva langiga ujumises ja jäi teiseks 50-meetri lestadega ujumises.

Augustis osales noormees Euroopa meistrivõistlusel Itaalias ja sai hõbemedali 100-meetri akvalangiga ujumises ning pronksi 50-meetri sukeldumises. Tänavune hooaeg oli noor mehele esimeseks, kus ta saavutas pjedestaalikohti rahvus vahelistel täiskasvanute individuaalvõistlustel.

Olgu siinkohal öeldud, et allveeujujate rivis on Aleksandr täiskasvanute võistlustel maailmaklassis praegu kõige noorem.

Kiiresti ja huvitavalt möödunud kohtumise lõpuks nendib noormees kahetsusega, et allveesport ei ole loetud olümpiaalade nimistusse. Londonist saanuks vastasel juhul Eesti kindlalt mitu medalit rohkem!