13. septembril toimusid Lääne-Viru maakoolide esivõistlused, kus kahes vanusegrupis osalesid Väike-Maarja kahe, Sõmeru ühe, Vinni-Pajusti kahe ja Põlula ühe võistkonnaga Meie Vasta Kooli vanema grupi noormehed saavutasid tubli III koha, väravad lõi Avo-Karlis Laineste.

22. sept. Toimus Viru-Nigula Novus-koroona VI karikasarja I etapp. Osales 17 võistlejat.
Meie naisvõistlejale, Annele Lellole, kuulus üldarvestuses 5., naisteklassis I koht. Raivo Ruberg saavutas üldkokkuvõttes III koha, esikoht läks Kundasse ja II koht Kadrinasse. Naiste II ja III koht viidi Türile.

29. sept. toimus Viru-Nigula jalgpalliväljakul Lääne-Virumaa MV naiste jalgpalli II voor. Kahe mänguvooru tulemusena said kuldmedalid meie neiud: Annegrete Peek, Eva Maria Stina Peek, Marju Linda Peek, Sigrid Ait, Kätlin Laast, Triinu Eilo, Cristiina Valmer, Carina Adolfsson, Anastasia Bruzaite ja Sandra Salome Ust. II koha saavutas Vinni ja III koha Tamsalu naiskond.

Palju õnne treener Alarile ja Viru-Nigula naiskonnale !

29. septembril toimus Viru-Nigulas juba üle kümne aasta toimunud maakondlik malepäev, kus osales 20 võistlejat.

Tore, et seekord osales ka 8 noort maletajat Rakverest, Jänedalt ja Põlulast.

Parim noormaletaja oli Lauri Ries Jänedalt. Täiskasvanutest võitis Eino Vaher Rakverest, meie parim maletaja Kalev Pagar saavutas III koha.

Kalev Pagar oli ka malepäeva sponsor, maitsvaid koogikesi kohvi kõrvale küpsetasid samuti tema pereliikmed.

Võistluse peakohtunikukohustusi pidas meie vallavanem Ervins Veitsurs.

Võistlejatele meeldis väga meie rahvamaja, kus paljud viibisid esimest korda pärast renoveerimistöid.