Samal ajal käisid teises saali otsas tüdrukute mängud, kus ei õnnestunud kohe võite saada. Viimastes mängudes aga võtsid tüdrukud ennast kokku ja lõplikuks tulemuseks 5. koht.

Poiste turniiril saavutasime ülejäänud mängudes võidu. Vahetasime ründajaid ja püüdsime päris tugevaid käsipallipoiste palle. Meie alagrupp ja veel üks alagrupp lõppesid surnud ringiga. Geimide vahega saime alagrupi võitjaks. Edasi tundus, et poolfinaali vastased olid nõrgemad kui meie oma alagrupp.

Viimane mäng oli tõeline finaal. Esimese geimi võitsime 6:0, järgmised kaotasime mõlemad ühe punktiga. Poiste lõplik tulemus: 2. koht ja pääs vabariiklikku poolfinaali. Võistkonnas mängisid Karl Sims, Erich Koiva, Morten Saarna, Rasmus Roosi, Kevin Siim, Jaanek Sõdur, Meelis Meriste ja Henri Sinivee.