Viiest etapist tuli neli võitu ja ühes etapis teine koht. Kokku karikavõit. Kevade lähenedes algasid treeningud Sõmerpalu sisehallis, mis oli ette valmistuseks suvisele hooajale.

Aprillis toimus kolm etappi suviseid kestvuskrosse. Martin noppis kõik võidud.

Mais algasid Eesti Meistrivõistlused motokrossis. Kokku toimus viis etappi. Martin sõitis ja võitis neli etappi. Sellega kindlustas endale Eesti meistritiitli. Viies etapp kattus Läti Meistrivõistluste viienda etapiga, mistõttu tuli minna Lätti, et mitte võtta liigseid riske. Läti meistritiitel tuli kõigi kuue etapi võiduga.

Suvel osales Martin ka Taani meistrivõistlustel. Kohalike reeglite tõttu võistles Martin endast vanemate poistega. Saavutatud teine koht oli väga tubli tulemus. Sügisel jätkusid Eesti Kari - ka võistlused suvises kestvuskros sis. Neljast etapist neli võitu.

2013. aastal keskendume ainult motokrossile. Kuni jaanuarini toimub füüsiline treening. Jaanuari keskel alustame sõidutreeningutega Sõmerpalu sisehallis. Märtsis toimub treeninglaager Itaalias ja Inglis maal.

2013. aastaks oleme seadnud eesmärkideks kaitsta Eesti meistritiitlit, võtta Itaalia ja Inglismaa meistrivõistlustel poodiumikohti ning teha häid sõite Eesti meistrivõistlustel täiskasvanute klassis.