Hästi võistles ka Kristen Lõoke kes, sai oma elu esimestel täiskasvanute võitlustel võidu kirja ja lõpetas võistluse viienda kohaga. Võistlustel osales 60 võistlejat 11-st klubist. Koeru maadlejad võistlesid Maadlusklubi Järvamaa Matimehed alt. Klubide arvestuses jäädi jagama 3.-4. kohta. Kokku võideti Järvamaale meistrivõistlustel 6 pronksmedalit.

Jaak Tammik

TV 10-olümpiastarti võistkond jätkuvalt liider

TV 10-olümpiastarti vabariiklikul 2. etapil Tallinnas esines meie võistkond edukalt ja on väikeste koolide seas jätkuvalt liider. Johanna Ilves suutis vigastust trotsides välja võidelda teise koha 60m tõkkejooksus (9,64) ja kuuenda koha kaugushüppes (4.95). Esimest korda jõudis auhinnasaajate hulka Mehis Neem. Vanemate poiste 60 m tõkkejooksus lõpetas ta finaali kuuendana (9,60).

Järvamaa lauamängude mitmevõistluse meistrivõistlustelt pronksmedalid

Naiste arvestuses võitis Järvamaa lauamängude mitmevõistluse meistrivõistlustel pronksmedali Grete Grünmann ja meeste seas Urmas Virves.

Koeru SK noorte kergejõustiku seeriavõistluste 2. etapp

Teisel etapil saavutasid alavõite 2.-4. klassi arvestuses Hedi Aimsalu, Kirke Grünmann, Patrik Ruotsalainen, Marek Koroljov ja Kristjan Ilmjärv. 5.-6. klasside arvestuses Kaisa Timm, Kerli Kõiva, Krislin Päri, Janno Uusmaa ja Mehis Neem.