1.-3. kl. tütarlaste individuaalses arvestuses saavutas Marleen Miljand kõksimises II koha. Võistkondlikus arvestuses saavutati igati tubli III koht.

Võistkonda kuulusid: Marleen Miljand, Riinu Tiidrus, Helen Haljasorg ja Gertrud Grünthal (kõik tüdrukud õpivad alles 1. klassis). Treener Ulvi Mägi. Sama vanuseklassi poisid olid aga koolide arvestuses võidukad.

Võit saavutati 15 kooli ees. Võistkonda kuulusid: Taavi Kala, Markus Ladoga, Georg Markus Tammverk, Martin Vetkal ja Aiden Madisson ning treener Taavi Aus. Individuaalses arvestuses saavutas täpsuslöökides 5 tabamusega III koha Georg Markus Tammverk ja triblamises III koha Martin Vetkal. Individuaalsete alade kokkuvõttes saavutas 70 võistleja seas I koha Georg Markus Tammverk, medaliga autasustati ka 5. koha saavutanud Markus Ladogat ja 6. kohale tulnud Martin Vetkalit.

4.-5. kl. tüdrukutest esindas kooli seekord kaks võistkonda.

Kokkuvõttes saavutas II võistkond (Stella-Mia Salujõe, Sandra Tambi, Carol Keitly Palts, Desiree Talv, Leandra Trakmann) II koha ning I võiskond (Aljona Vinogradova, Santa-Monika Krjatšek, Nathali Eboldt Marii Veskimäe, Birke Vahesaar) III koha, treenerid õp. Anne Siitam ja Ulvi Mägi.

Individuaalses arvestuses saavutas tehnikarajal III koha Stella-Mia Salujõe, täpsuslöökides ja kõksimises II koht Aljona Vinogradova. Kolme ala üldkokkuvõttes saavutas individuaalses arvestuses 4. koha Stella-Mia Salujõe ja 5. koha Aljona Vinogradova. Tüdrukuid autasustati medalitega.

4.-5. kl. poeglaste võistkondlikus arvestuses saavutasid meie kooli poisid 16 võistkonna seas 4. koha. Võistkonda kuulusid: Mikk Märk, Anton Krutogolov ja Markus Pikkor. Treener Taavi Aus.

I-III kohale tulnud võistkondadele oli auhindadeks jalgpallid. Lisaks jalgpallidele saab meie 1.-3. kl. poiste võistkond võimaluse minna vaatama sõprusmängu 22. mail U-17 Eesti- Itaalia vahel.