Edelaraudtee müügijuhi Annemari Oherdi sõnul õigustas mullu kevadel üle 10 aasta taas avatud rongiliin end igati ning huvi Piusale reisimise vastu on suur. „Reisijate arv näitas, et tegu on vajaliku rongliiniga nii siseturismi kui ka kohalike elanike liikumisvõimalusi silmas pidades. Kokku kasutas Piusa peatust mai lõpust septembri lõpuni üle 3500 reisija," rääkis Annemari Oherd. „Iga päev Piusale sõitev rong annab suurepärase võimaluse looduskauni Kagu-Eesti avastamiseks. Rongiga tuleb sõit märksa odavam kui autoga ning kaasa saab võtta ka jalgrattad."

Tallinna suunast sõitjatele sobivad ümberistumiseks Tartust Piusale nii hommikune kiir- kui ka tavarong. Samuti saab õhtul pealinna tagasi ümberistumisega Tartust nii kiir- kui ka tavarongiga.

Rong sõidab Tartust Piusale kuni 31. augustini iga päev, septembrikuus jääb liin käiku puhkepäevadel. Hooajalised reisid lõpevad 29. septembril.

Tähelepanu! Alates 26. maist 2013 kehtib uus Edelaraudtee sõiduplaan. Täpne teave Edelaraudtee sõiduplaani kohta on kättesaadav kodulehel www.edel.ee, infotelefonil 1447 ning jaamade teabestendidel ja voldikutena jaamakassades.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid