Sel aastal kogunesid maratoonarid Mustlasse starti 20. juuli varahommikul, et võtta ette see pikk jooksuots. Mõni startis võidumõtetega, mõni lihtsalt enda proovilepanekuks, mõni aga tahtis jälle ühe maratonijooksukorra oma kollektsiooni lisada. Tarvastu valla osa maratoni korraldamisel oli seda soovinud võistlejate majutamine, stardipaiga ettevalmistamine, stardipaugu andmine, kaks toitlustuspunkti Raassilla teeristis ja Pahuveres ning toetus ajavõttebrigaadi tasustamisel. Tänud selle eest Silvi Arakule, Rein Antonile, Krista Kallissaarele, Urve Kassile, Taavi Tuulele ja nende abilistele.

Ilm oli hea, kuid pika maa lõpetas seekord Abjas veidi vähem jooksjaid kui eelnevatel aastatel. Nende seas olid ka meie valla mees Renno Nurmela, kes saavutas 10. koha, ja 80aastane «igiliikur» Benno Viirandi tuli 35. kohale. Halliste-Abja jooksul võitis Marge Almre oma vanuseklassis esikoha. Järgmise aasta juulikuus on tulemas viies Mulgi maraton. Juba on aeg mõelda sellest osavõtule ja treenimisele, algab ju Mulgi maraton siitsamast Mustlast.