Tõstepõrandal käis kokku 40 sportlast Järvamaalt, Tartust, Tartumaalt, Sindist, Läti vabariigist Balvist ja Saldusest. Võistluste absoluutarvestuses oli poistest parim lätlane Rihards Nejs summaga 228 kg ja tüdrukutest Ave Bombul Vargamäe klubist summaga 139 kg. Mõlemad sportlased kuuluvad ka Euroopas omavanuste klassis esikümnesse.

Võistlustel püstitati ka 4 Eesti noorterekordit. Mõisaküla Kooli 5. klassi tüdruk Kelly Kadak tegi kõige kergemas kaalus -40 kg uuteks rekorditeks 21 kg rebimises ja 27 kg tõukamises. Kellyst 5 kg kergem klassiõde Iti Marii Varik rebis 16 ja tõukas 20 kg ja sai teise koha.

Mälestusvõistluste võitjaks kehakaalus -40 kg tuli Jan Jesper Tisler summaga 53 kg. Teise kohaga lõpetas kehakaalus +85 kg Karl Murik summaga 85 kg. Tema klassivend Karl Robert Karpa oli kehakaalus -85 kolmas summaga 115 kg.

Arnold Luhaääre tütre Kersti Linask Luhaääre poolt väljapandud karikas läks Kelly Kadakule ja Andor Olari Ilisoni poolt väljapandud Baruto autogrammiga raamat Iti Marii Varikule.