Võisteldi kolmes erinevas masinaklassis, eraldi arvestust peeti ka naiste osas. Õrnemast soost võistlejaid oli kokku 4. Esimese vooru järel juhtis Karoliina Kermik, kelle edu Maria Trave ees oli 2,88 sekundit. Teises voorus tegi Karoliina veel tublima sõidu ja kuna tema põhikonkurent Maria eksis eelviimases kurvis, oli võitja teada. Lõplik järjestus naiste arvestuses oli järgmine: 1. Karoliina Kermik, 6.58,35; 2. Maria Trave, 7.27,69; 3. Kristiina Lehtjärv, 8.24,78.

Tagasillaveoga autode arvestuses käis rebimine 4 masina vahel. Esimese vooru järel läks juhtima Janis Sillart, Tanel Tuuling kaotas talle 5,20 sekundiga. Sillarti edu püsis ka teise sõidu järel, aeg oli küll veidi kehvem kui esimeses voorus.

Tanel Tuuling aga risti ette ei löönud ja võttis, mis võtta oli. Tema aeg oli 3.31,44 ja... 5,20-sekundilisest kaotusest oli saanud edu 0,09 sajandikku!

Järjestus tagasillaveoga autode arvestuses: 1. Tanel Tuuling, 7.12,10; 2. Jaanis Sillart, 7.12,19; 3. Neeme Virveste, 7.22,50.

Esisillaveoga autode stardis seisis 7 masinat. Esimese vooru võitis Sander Kermik, edu 5,15 sekundit Jarko Lepa ees, kolmandal kohal oli Aivar Tuuling, keda neljandalt kohalt seiras Magnus Lepp. Kermik parandas oma aega ka teises voorus ja tundus, et esikoht on kindlalt käes. Magnus Lepalt tuli aga päeva kiireim sõit. Ka Aivar Tuuling parandas oma isiklikku parimat sõiduaega, misjärel jäi tal loota, et Jarko Lepp oma katsel hästi ei esineks.

Lepp oli aga kindlus ise, võttes pojalt päeva kiireima sõidu oma nimele ajaga 3.20,42. Paraku esikohaks sellest ei piisanud.

Paremusjärjestus: 1. Sander Kermik, 6.50,38: 2. Jarko Lepp, 6.51,63; 3. Magnus Lepp, 6,57,09.

Vaba klassi masinaid tuli võistlema 9. Esimeses voorus domineeris kindlalt Sander Kermik. Ka teises voorus ei lasknud Kermik kellelgi end üllatada.

Viimasena startinud Eldur Torn, "kaval rebane" ja raja omanik, võis oma sõiduga siiski veel kõik pea peale pöörata.

Tundus, et auto liigub tasa ja targu, aga stopper näitas pärast esimest ringi head tempot. Ja kuigi Eldur oma põhikonkurente teises voorus edestas, oli ebaõnn esimesest voorust liiga suur. Eldur Tornil jäi pronksist puudu 0,32 kümnendikku - mis teha, selline see sport ongi!

Paremusjärjestus: 1. Sander Kermik, 6.44,87; 2. Allan Meitern, 6.52,49; 3. Joel Toomingas, 6.54,06.

Tänusõnad kuuluvad võistluste peakohtunikule Boris Lehtjärvele, peasekretärile Pille Mägile, abilistele Tõnu Mungale, Neeme Virvestele ja Andre Käenile.